SPS Handel sprzedaje nieruchomości

Autor: dla handlu.pl 16 lutego 2009 09:50

Ostrołęcki SPS Handel prowadzący sieć sklepów pod nazwą Zielony Market szuka chętnych do najmu lub kupna powierzchni handlowych. Oferta obejmuje obiekty w pięciu różnych lokalizacjach.

Dwa z nich to sklepy w Działdowie i Lubawie (woj. warmińsko-mazurskie). Pierwszy z nich to obiekt o ponad 140 mkw. powierzchni użytkowej (plus 23 mkw. piwnicy). Łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 80 mkw. Istnieje również możliwość odkupienia części wyposażenia sklepowego. Druga placówka to parterowy budynek sklepowy o ponad 300 mkw. powierzchni sprzedaży.
SPS Handel szuka również chętnych na powierzchnię handlową w Baranowie, Zielonej i Krasnosielcu. - W Baranowie dysponujemy piętrowym budynkiem. Na parterze znajduje się nasz Zielony Market. Oferowana przez nas powierzchnia handlowa znajduje się na piętrze. Aktualnie jest ona w stanie surowym, co oznacza, że może ona zostać w dowolny sposób dostosowana do potrzeb nabywcy lub najemcy - wyjaśnia Dariusz Ciuchta z SPS Handel.
Według przekazanych przez niego informacji również w Zielonej chodzi o powierzchnię znajdującą się nad sklepem. Wynosi ona w sumie ponad 300 mkw.
W Krasnosielcu z kolei znajduje się trzypoziomowy budynek. - W części przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem trwa właśnie kapitalny remont. Powstaną tam przeszklone boksy handlowe o powierzchni 60 mkw. każdy. W tym samym obiekcie zlokalizowany jest również sklep sieci Zielony Market oraz sala weselna.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane