REKLAMA
REKLAMA

Stacje Muszkieterów z całodobowymi sklepami testują dobór asortymentu

Autor: dlahandlu.pl 7 października 2009 09:20

W ramach rozwoju własnej sieci stacji benzynowych Grupa Muszkieterów otworzyła kolejny punkt, tym razem w Pszczynie w województwie śląskim. Jest to zarazem trzecia stacja sieci posiadająca swój własny, całodobowy sklep.

REKLAMA

Testowy projekt sklepów przy stacjach Intermarche rozwija od lipca tego roku. Pierwszy obiekt tego typu ruszył przy sklepie Intermarche w Gryfinie. W sierpniu dołączył do niego podobny obiekt w Ostródzie. - W tej chwili testujemy taki format obiektów. Po około pół roku będziemy w stanie ocenić, czy nowy koncept przypadł do gustu klientom i czy zaproponowana przez nas oferta asortymentowa jest w pełni dopasowana do potrzeb konsumentów. Jeśli taki format się sprawdzi, będziemy dążyli do tego, by placówki tego typu stały się standardem w naszej sieci - mówi Aleksander Hołoga, odpowiedzialny za rozwój stacji benzynowych Intermarché.
Obecnie pod logo Intermarché działa 21 stacji. Docelowo stacje benzynowe będą funkcjonować przy każdym supermarkecie Intermarché, jeśli tylko ich uruchomienie będzie tam możliwe.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA