REKLAMA
REKLAMA

Startują szkolenia dla prowadzących sklepy

Autor: franchising.pl 12 listopada 2009 12:43

23 listopada w Warszawie rozpoczyna się cykl szkoleń dla kandydatów na franczyzobiorców. Szkolenia są dotowane z funduszy unijnych - podaje portal franchising.pl

REKLAMA

W ramach projektu „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw" zostanie przeszkolonych blisko 600 osób. Wśród tematów szkoleń znajdą się takie zagadnienia jak: skuteczna sprzedaż, znaczenie reklamy lokalnej w pozyskiwaniu klientów, sztuka dobrej obsługi klienta, sposoby radzenia sobie z trudnymi ludźmi, co motywuje ludzi do pracy.

Projekt „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw" dofinansuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach unijnego programu „Kapitał Ludzki". W szkoleniach mogą wziąć udział osoby skierowane przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które są zatrudnione w firmie chociażby w minimalnym wymiarze czasowym. Dzięki dotacjom unijnym uczestnicy poniosą koszty zaledwie 20-30 proc. wartości szkolenia. W przypadku osób skierowanych przez mikro- i małe przedsiębiorstwo koszt uczestnictwa w wykładach wynosi 340,65 zł, a przez średnie przedsiębiorstwo - 518,65 zł. 

Kolejne szkolenia odbędą się w Poznaniu (14-18 grudnia 2009), Katowicach (18-22 stycznia 2010) i Gdańsku (8-12 lutego 2010). Zapisy odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszenia znajdującego się na stronie Franczyza.eu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA