Stoisko owocowo-warzywne powinno mieć budowę modułową

Autor: Marcin Złoch, dlahandlu.pl 1 lutego 2010 09:23

Dobierając wyposażenie stoiska owocowo - warzywnego, powinno się zadbać o wygodę klienta, a także o przekonanie go o wysokiej jakości towaru.

Do produkcji na stoiska owocowo - warzywne najczęściej używa się elementów metalowych połączonych z plastikiem. Standardem stało się, że meble wyposażone są w lustra oraz oświetlenie. Halogeny zamontowane w regale oświetlają asortyment, a w połączeniu z lustrem tworzą efekt świeżości i obfitości asortymentu. Lustra zamontowane są najczęściej pod skosem lub na łuku, co potęguje wrażenie mnogości sprzedawanego towaru.

- Modularność i mobilność poszczególnych elementów stoiska owocowo - warzywnego, pozwalająca wykorzystywać całość wyposażenia przy kolejnych zmianach jego konfiguracji jest istotnym elementem. Po pewnym czasie można zmieniać liczbę półek, ich położenie czy kąt nachylenia. Ułatwia to właściwe eksponowanie owoców i warzyw, a przy tak olbrzymiej ich różnorodności i sezonowości gwarantuje, iż towar na półce zawsze będzie wyglądał atrakcyjnie - twierdzi Jarosław Górski z firmy Koncept.
Na stoisku owocowo-warzywnym niezbędna jest waga, dzięki której kupujący pozna ilość towaru, a więc cenę. W sklepach, w których klient jest obsługiwany zza lady, używane są wagi wskazujące tylko masę zważonych owoców lub warzyw. W sklepach samoobsługowych znajdują się najczęściej wagi etykietujące. Mają one duże panele klawiaturowe, zawierają piktogramy, obrazujące asortyment stoiska. Klienci sami ważą towary. Jednak może prowadzić to do nadużyć i podmieniania etykiet na te, pochodzące z tańszych produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane