Stokrotka chce rozbudowywać sieć sklepów w Lublinie

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 7 lipca 2009 09:16

Sieć sklepów Stokrotka ma dalsze plany dotyczące powiększania liczby swoich sklepów w Lublinie. – Kolejne inwestycje są już przesądzone. Otwarcie nowych sklepów to jednak kwestia około roku – dowiedzieliśmy się w centrali spółki. Wynika to z faktu, że inwestycje te zakładają budowę zupełnie nowych placówek a przejmowania już istniejących. – Mogę potwierdzić, że jeden z planowanych sklepów powstanie przy ul. Wyżynnej – konkretyzuje nasz rozmówca. Łącznie w Lublinie powstać ma kilka nowych obiektów.

Oprócz tego pewne jest również otwarcie w sierpniu dwunastego już sklepu w Lublinie. Będzie on mieścił się przy ul. Jutrzenki. - Jest to obiekt, który przejęliśmy niedawno od firmy PH Alfa. Przechodzi on w tej chwili prace renowacyjne i jest przystosowywany do wymogów naszej sieci - poinformowano nas.
Będzie to już trzeci były sklep Alfa uruchomiony pod logo Stokrotka. W ostatnich dniach do użytku oddane zostały dwa byłe sklepy PH Alfa. Zlokalizowane są one przy ul. Nałęczowskiej i Herbowej. - Ich wcześniejsze otwarcie wynika z braku konieczności poddawania sklepów większemu remontowi, tak jak to jest w przypadku sklepu na Jutrzenki - wyjaśnia przedstawiciel Stokrotki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane