Stokrotka zakończyła rebranding sieci Alfa w Lublinie

Autor: dlahandlu.pl 14 sierpnia 2009 09:46

Sieć Stokrotka uruchomiła swój 12 sklep w Lublinie. Jest to jednocześnie ostatnia z trzech placówek przejętych ostatnio od firmy PH Alfa. Obiekt mieści się przy ul. Jutrzenki.

Zakończenie rabrandingu sklepów Alfa nie oznacza jednak końca planów inwestycyjnych Stokrotki w Lublinie. - Kolejne inwestycje są już przesądzone. Otwarcie nowych sklepów to jednak kwestia około roku - dowiedzieliśmy się w centrali spółki. Wynika to z faktu, że inwestycje te zakładają budowę zupełnie nowych placówek a przejmowania już istniejących. - Mogę potwierdzić, że jeden z planowanych sklepów powstanie przy ul. Wyżynnej - konkretyzuje nasz rozmówca. Łącznie w Lublinie powstać ma kilka kolejnych sklepów pod logo sieci.
Pierwsze dwa sklepy przejęte od PH Alfa zostały uruchomione na początku lipca. W przypadku trzeciego obiektu dłuższy okres oczekiwania na oddanie do użytku wynikał z konieczności przeprowadzenia poważniejszego remontu. Dwa pierwsze sklepy przeszły jedynie kosmetyczne remonty i zmianę wizualizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,74

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10968

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane