Strona www ważnym elementem strategii marketingowej

Autor: dlahandlu.pl 24 września 2009 09:18

W dobie Internetu strona WWW sklepu staje się jednym z ważniejszych narzędzi marketingowych. Dobrze zaprojektowana a przede wszystkim pozycjonowana w popularnych wyszukiwarkach domena pozwoli przyciągnąć nowych klientów i utrwalić wizerunek sklepu wśród tych, którzy już robią w nim zakupy.

O znaczeniu komunikacji z klientem poprzez Internet doskonale zdają sobie sprawę sieci handlowe, które nieustannie troszczą się o własne strony www i starają się odświeżać ich wygląd oraz poprawiać funkcjonalność. Na poważne zmiany w tym zakresie zdecydowała się choćby sieć Żabka. Odświeżona została witryna internetowa sieci sklepów Żabka: www.zabka.pl.
Ogólnoświatowe tendencje pokazują, że osoby zainteresowane współpracą z siecią sklepów detalicznych zazwyczaj poszukują informacji na ich stronach internetowych - w Wielkiej Brytanii to aż 48 proc. (badanie NatWest). 
Na nowej stronie firmy Żabka Polska S.A. znajdują się najważniejsze informacje o firmie, możliwościach współpracy handlowej oraz aktualnej rekrutacji. 
Oczywiście wiele funkcjonalności ważnych dla dużej sieci nie będzie potrzebnych małym sieciom czy pojedynczym placówkom. Eksperci radzą jednak, że najważniejsze jest aby strona była na bieżąco aktualizowana. - Grzechem jest aby na stronie nie pojawiały się na bieżąco informacje o promocjach, poszerzeniu oferty czy nowych placówkach. W końcu jest to często niemal darmowy nośnik reklamowy a, jak pokazują wyniki badań, z roku na rok coraz bardziej popularny - mówią znawcy problematyki marketingowej w handlu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • gmurp 2009-09-28 02:28:04

  www.ajenci.fora.pl

  Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

 • Sprawiedliwy 2009-09-25 17:03:08

  Jestem byłym ajentem tej sieci. Po okresie 1,5 roku pracy dla Żabki. Mogę stwierdzić kilka faktów. Po pierwsze przedsięwzięcie to pozbawione jest podstaw ekonomicznych. Niska marża nie jest w stanie pokryć kosztów działalności nie mówiąc o uzyskaniu godziwego zysku.

  Po drugie nie stwierdziłem po stronie Żabki żadnych uchybień w obiegu dokumentów. Od strony księgowej wszystko jest OK. Po trzecie Żabka wykorzystuje dziurę w ustawie o zatrudnieniu osób znaną w latach 90 tzw "samozatrudnienie" wymuszona forma przez pracodawcy dająca korzyść Żabce. Odpadają sprawy pracownicze i koszt pracy jest bardzo niski, ponieważ ajent pracuje całą rodziną za gratis.

  Konkluzja jest następująca, kto nie zapozna się z informacjami zawartymi na forum www.ajenci.fora.pl wpadnie w pułapkę działającą od wielu lat w sposób perfekcyjny. Forum to zawiera aktualne informacje o działalności tej firmy. Proszę nie sugerować się niektórymi wypowiedziami na forum. Mamy demokrację tak więc wypowiedzi są różne...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  11,94

 • Min

  9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane