STS prowadzi szkolenia dla przyszłych handlowców

Autor: Gazeta Wyborcza 16 lutego 2010 12:40

Mieszkańcy województwa mazowieckiego pozostający bez pracy, nie tylko zarejestrowani w pośredniaku, mający od 18 do 65 lat, ze średnim i wyższym wykształceniem, mogą się zapisać na bezpłatne szkolenia finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego "Zawody na trudne czasy" - podaje Gazeta Wyborcza.


Jak podkreśla organizator - firma STS, która istnieje od 2000 roku i specjalizuje się w szkoleniach biznesowych - według rankingów zawód przedstawiciela handlowego jest jednym z 10 najbardziej poszukiwanych przez pracodawców w Polsce. Uczestnicy szkoleń mają mieć zapewnione konsultacje z trenerami, a także porady, jak przygotować się do rozmowy z pracodawcą i jak opracować dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny). Wybranych 32 uczestników będzie miało możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym kursie prawa jazdy kategorii B.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz teczkę referencyjną z opisem zdobytych umiejętności, co będzie pomocne podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 25 lutego o godz. 10 w hotelu Gromada przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu. Formularz zgłoszeniowy na stronie www.zostanhandlowcem.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane