System monitoringu dla sklepu o powierzchni 50 mkw. kosztuje około 1800 zł brutto

Autor: dlahandlu.pl 23 lutego 2010 10:23

Koszt inwestycji w system monitoringu uzależniony jest od powierzchni sklepu i od ilości zastosowanego sprzętu. Przykładowo, dla sklepu o powierzchni około 50 mkw., z zastosowaniem kamery nad kasę, sprzęt będzie kosztował w granicach 1800 zł brutto. Do tego dochodzą koszty instalacji.

- Podstawowym urządzeniem jest rejestrator cyfrowy z dyskiem twardym na którym archiwizowane są nagrania (nawet do miesiąca nagrań). Rejestratory występują w wersjach 4-, 8- i 16-kanałowych, pozwalających na podłączenie odpowiednio 4, 8 i 16 kamer. Posiadają również funkcje rejestracji dźwięku. Do tego stosujemy kamery w zależności od wielkości sklepu mogą to być 4 (dla małego sklepu) 8 do 16 dla większych powierzchni sklepowych. Do wyboru mamy kamery kopułowe, kompaktowe typu "box", ukryte, obrotowe itp.
Kamery mogą "widzieć" zarówno w dzień jak i w nocy bez dodatkowego oświetlenia. Dodatkową funkcjonalnością do sklepów są kamery z specjalnie dobranymi obiektywami nad kasy, obserwujące szczegółowo przepływ gotówki przy kasie - mówi Krzysztof Szczygieł z firmy Rett-Pol Telewizja Przemysłowa i Telekomunikacja z Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane