Szafki na najdroższe alkohole spełniają też funkcje marketingowe

Autor: dlahandlu.pl 29 stycznia 2010 09:01

Luksusowe alkohole mocne ze względu na ich wysoką cenę i spore ryzyko kradzieży wystawia się zazwyczaj za ladą. Właściciel sklepu z Pruszkowa zabezpieczył je w inny sposób.

- Najdroższe alkohole, za ponad 150 złotych za butelkę stoją w specjalnej oszklonej szafce. Klienci mogą obejrzeć je z bliska, nie mając bezpośredniego dostępu. Poza tym taka ekspozycja ma jeszcze jedną praktyczną zaletę - butelki nie kurza się, odpada więc potrzeba codziennego odkurzania - twierdzi właściciel sklepu.

Mebel ma około 2 metrów wysokości i pół metra szerokości. Został wykonany na zamówienie. Dodatkowo koniaki i whisky są podświetlane punktowymi reflektorami. Ma to nadać ekspozycji ekskluzywnego charakteru.

- Oprócz alkoholi w szafce znalazło się miejsce na cygaretki i cygara. Nie są one zbyt często kupowane jednak stanowią dobre uzupełnienie dla markowych alkoholi - przekonuje właściciel.

W tym sklepie do ekspozycji alkoholi jest przywiązywana duża uwaga. Piwa stoją w zawsze włączonej lodówce, a część win wystawiono na specjalnych regałach, które pozwalają na przechowywanie win w pozycji leżącej. Wina ułożone są według miejsca pochodzenia. Pogrupowano je na: francuskie, włoskie, hiszpańskie, bułgarskie, węgierskie, amerykańskie i pozostałe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane