Szkolenia z obsługi kasy finansowe przez urząd pracy

Autor: Gazeta Wrocławska 8 września 2009 12:12

Osoby bezrobotne z Jeleniej Góry mogą skorzystać z programów przygotowanych przez powiatowy urząd pracy. Do końca roku w urzędzie będzie można zapisać się jeszcze na kursy i szkolenia: z podstaw obsługi komputera, kasy fiskalnej z terminalem kart płatniczych, czy kierowców wózków jezdniowych z egzaminem UDT.

Dzięki środkom z rezerwy ministra pracy i polityki społecznej, do końca roku będzie można wziąć udział w projektach: Droga do zatrudnienia, Pokonać bezrobocie, Żyć inaczej, Przedsiębiorczość bez granic.

Pierwszy program adresowany jest do ludzi, którzy utracili pracę z przyczyn niezależnych od siebie, związanych z trudnościami gospodarczymi i niewypłacalnością pracodawcy. Drugi jest przeznaczony dla bezrobotnych w wieku powyżej 45 lat, trzeci dla tych przed 30. rokiem życia. Przedsiębiorczość bez granic to wsparcie dla małej i średniej przedsiębiorczości (szczegółowe informacje o programach na stronie www.urzadpracy.jgora.pl).W ramach programów oferowane są: staże, roboty publiczne, refundacje kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy dla skierowanych bezrobotnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,85

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane