PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Szkolenie z wykrywania fałszywych banknotów kosztuje 107 zł

Autor: dlahandlu.pl 20 listopada 2009 09:59

- Podstawowe szkolenie kosztuje 107 zł netto i trwa 2 godziny. Żeby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Gdy zbierze się 10-15 osób powiadomimy zainteresowanych z danego regionu gdzie i kiedy odbędzie się kurs. Jeżeli grupa się nie zbierze informujemy o zajęciach planowanych w okolicy - informuje Sylwester Salach z firmy DCB.


Jednocześnie firma DCB rozpoczyna kampanię społeczną pod hasłem „Znam swoje pieniądze". Akcja rusza 19 listopada i ma na celu zwrócenie uwagi na zagadnienie fałszerstwa pieniędzy oraz edukację w zakresie wykrywania falsyfikatów. Według informacji Urszuli Morawskiej, eksperta walutowego, na każde 500 banknotów jeden jest fałszywy. Jednocześnie tylko 20 proc. falsyfikatów trafia w ręce Policji.
- Kampania ma dostarczyć wiedzę pomocną w wykrywaniu fałszywych banknotów. Dzięki organizowanym w różnych miastach konferencjom i seminariom oraz wydawanym broszurom, osoby przyjmujące pieniądze będą bardziej świadome zagrożenia, jakim są falsyfikaty. W rezultacie, będą zwracać baczną uwagę na banknoty, które otrzymują. Zaowocuje to mniejszymi stratami finansowymi, prawnymi i społecznymi - twierdzi Sylwester Salach.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • świety 2010-06-24 21:51:38

    to jest to !!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane