REKLAMA
REKLAMA

Tańsza oferta na prąd dla małych firm

Autor: Gazeta Prawna 2 kwietnia 2009 10:56

Polska Grupa Energetyczna obniża ceny dla wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw. Od początku roku tej grupie odbiorców PGE sprzedawała najtaniej, za 269 zł/1 MWh (w Enerdze Obrót - 307 zł/1 MWh). Do tej pory oferta PGE dotyczyła tylko odbiorców przyłączonych do jej sieci dystrybucyjnej. Teraz PGE swoją ofertę dla MSP rozszerza na całą Polskę - podaje Gazeta Prawna.

REKLAMA

Segment, w który celuje PGE, to najliczniejsza grupa klientów przemysłowych: około 1,615 mln, czyli ponad 90 proc. klientów biznesowych, którzy kupują około 25 proc. energii sprzedawanej firmom. Oferta dla mniejszych firm jest ważna do końca czerwca. Odbiorca, który się na nią zdecyduje, dostanie gwarancję stałej ceny do końca 2009 roku W praktyce może zaoszczędzić przez pół roku do kilkuset złotych, w zależności od tego, jaką taryfę wybierze. W przypadku taryfy C11, przy rocznym zużyciu energii 5 MWh, oszczędności mogą wynieść 60-150 zł, a w taryfie C12 A, przy zużyciu 15 MWh rocznie, od 170 do ponad 400 zł.

Z oferty PGE będą mogli skorzystać wszyscy lub prawie wszyscy mali i średni odbiorcy będący obecnie klientami konkurencji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA