Tesco wprowadza szybkie przekazy pieniężne z Anglii

Autor: Dziennik Łódzki 13 marca 2009 10:57

Od poniedziałku kliencii będą mogli przychodzić do sklepów Tesco nie tylko po zakupy, ale również po przekazy pieniężne z Anglii - podaje Dziennik Łódzki.

Dofinansowanie z Anglii można będzie odebrać w trzech sklepach w Łodzi, a także w Łowiczu i Skierniewicach.
Przekazy pieniężne będzie można zlecić w 10 sklepach w Anglii w miejscowościach, gdzie przebywa najwięcej Polaków, m.in. w Southampton, Bradford i Coventry. Maksymalna kwota, jaką można przekazać za pośrednictwem marketu, to 750 funtów. Prowizja - płacona przy zleceniu - wyniesie 3 funty, przy odbiorze pieniędzy nic się nie płaci.

Transakcje będą realizowane w punkcie obsługi klienta, gdzie trzeba będzie się zarejestrować albo okazać kartę klubową. Każdy przekaz otrzymuje numer, z którym odbiorca zgłasza się do pracownika punktu.

Wojciech Boczoń, ekspert portalu Bankier.pl, prognozuje, że nowa usługa Tesco ma szansę zyskać popularność. - To jedna z największych sieci na Wyspach, a na dodatek ma bogatą ofertę finansową - podkreśla analityk. - Warunki zaproponowane przez market są wyjątkowo korzystne, a prowizja naprawdę niska. Blisko połowa Polaków nie ma konta w banku, najpopularniejsze są u nas transakcje gotówkowe. Wygląda na to, że do Tesco będziemy chodzić nie tyle po zakupy, ale również po pieniądze.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Aneta 2010-04-28 17:22:24

  ja jak chcę wysłać pieniądze to idę do placówki sprawdzonej firmy

  wypełniam kwestionariusz i wysyłam pieniądze:)

 • ger 2009-07-29 18:00:49

  tak prowizja 3 a krs 4.00 ehehehehehe, pajace.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,58

 • Śr

  3,38

 • Min

  2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane