Tesco wprowadza więcej usług dodatkowych

Autor: dlahandlu.pl 30 czerwca 2009 09:56

Sieć supermarketów Tesco rozpoczyna testową sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, które początkowo dostępne będą w trzech hipermarketach: w Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu.

Jest to pierwszy tego typu „supermarket ubezpieczeniowy" w Polsce stworzony przez sieć handlową. - W tej chwili klient może kupić u nas polisę PZU, Benefii, Allianz'a lub Generali - mówi Michał Kubajek, rzecznik Tesco Polska.

Sprzedaż ubezpieczeń odbywa się poprzez punkty obsługi finansowej wydające do tej pory karty Tesco, raty i pożyczki.  Wszystkie formalności odbywają się na miejscu (łącznie z robieniem zdjęć samochodu w przypadku AC) - klient płaci gotówką za pośrednictwem Unikasy i odbiera polisę.

Na rodzimym rynku w Wielkiej Brytanii Tesco oferuje klientom swoich sklepów m.in. ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, nieruchomości, zwierząt, medyczne czy podróżne. Tesco w Wielkiej Brytanii ma całą paletę finansowych usług dodatkowych. Ostanio firma zapowiedziała, że otworzy do końca bieżącego roku 30 oddziałów banku w swoich brytyjskich supermarketach. Grupa zapowiedziała również przyspieszenie w oferowaniu klientom rachunków bieżących.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,78

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane