Tradis przed świętami wprowadził promocje cenowe

Autor: dlahandlu.pl 29 marca 2010 12:22

Od połowy marca w ramach akcji „Promocje na szóstkę" ceny ponad 600 popularnych produktów w halach cash&carry Tradisu spadły o minimum 6 procent. Dodatkowo, każdego dnia przez sześć tygodni, sieć rozsyła swoim klientom poprzez SMS informację o najbardziej atrakcyjnych promocjach. W tym czasie w Tradisie można je kupić w najniższej cenie, której poziom ustalany jest na podstawie monitoringu rynku.

 Za każde 600 zł wydane  w danym dniu na zakupy w hali cash and carry klienci otrzymują dodatkowe punkty eProfit, a osoby, których obroty z Tradisem podczas akcji przekroczą 6 000 zł otrzymają pamiątkowe zestawy do gry  w kości.

Akcja to jeden z elementów wdrażanego przez Tradis programu podnoszenia atrakcyjności oferty hal cash and carry. - Obok aktywności promocyjnych zajęliśmy się optymalizacją asortymentową  i lepszym dopasowaniem oferty do potrzeb detalistów - mówi Tomasz Ciepłowski, dyrektor sprzedaży cash&carry Tradisu.

W halach sprzedaży cash&carry Tradisu produkty w obniżonych w ramach promocji cenach oznaczone są specjalnymi fiszkami z symbolem akcji - kostką z sześcioma oczkami. Szczegóły promocji opisują też duże plakaty, umieszczone w strefie przykasowej oraz ulotki, które w marcu trafiły do klientów Tradisu. Akcja „Promocje na szóstkę" zakończy się 25 kwietnia.

Spółka Tradis reprezentuje segment dystrybucji Grupy Handlowej Emperia. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane