Tradis przed świętami wprowadził promocje cenowe

Autor: dlahandlu.pl 29 marca 2010 12:22

Od połowy marca w ramach akcji „Promocje na szóstkę" ceny ponad 600 popularnych produktów w halach cash&carry Tradisu spadły o minimum 6 procent. Dodatkowo, każdego dnia przez sześć tygodni, sieć rozsyła swoim klientom poprzez SMS informację o najbardziej atrakcyjnych promocjach. W tym czasie w Tradisie można je kupić w najniższej cenie, której poziom ustalany jest na podstawie monitoringu rynku.

 Za każde 600 zł wydane  w danym dniu na zakupy w hali cash and carry klienci otrzymują dodatkowe punkty eProfit, a osoby, których obroty z Tradisem podczas akcji przekroczą 6 000 zł otrzymają pamiątkowe zestawy do gry  w kości.

Akcja to jeden z elementów wdrażanego przez Tradis programu podnoszenia atrakcyjności oferty hal cash and carry. - Obok aktywności promocyjnych zajęliśmy się optymalizacją asortymentową  i lepszym dopasowaniem oferty do potrzeb detalistów - mówi Tomasz Ciepłowski, dyrektor sprzedaży cash&carry Tradisu.

W halach sprzedaży cash&carry Tradisu produkty w obniżonych w ramach promocji cenach oznaczone są specjalnymi fiszkami z symbolem akcji - kostką z sześcioma oczkami. Szczegóły promocji opisują też duże plakaty, umieszczone w strefie przykasowej oraz ulotki, które w marcu trafiły do klientów Tradisu. Akcja „Promocje na szóstkę" zakończy się 25 kwietnia.

Spółka Tradis reprezentuje segment dystrybucji Grupy Handlowej Emperia. 

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4153

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane