Tradis uruchomia kolejne centra zaopatrzenia hurtowego

Autor: dlahandlu.pl 5 października 2009 10:20

Nowe centrum dystrybucji Tradis w Białymstoku powstało na bazie już istniejącego oddziału spółki w podbiałostockich Porosłach. Ma ponad 14 tysięcy mkw. powierzchni i oferuje 12 tysięcy pozycji asortymentowych.

Do obiektu dobudowano dodatkową część magazynową, dzięki czemu powierzchnia hali powiększyła się niemal dwukrotnie. To pozwoliło na zdecydowane zwiększenie liczby indeksów i zaoferowanie klientom pełnej oferty produktów suchych, schładzanych, owoców i warzyw, alkoholu oraz artykułów chemiczno-kosmetycznych.

Pod potrzeby funkcjonowania nowego centrum dystrybucji Tradis zatrudnił około 130 nowych pracowników. Obsługa z nowego obiektu ruszyła w ostatnich dniach września. 

We wrześniu spółka uruchomiła oddział w Zakopanem, zaś w połowie października otworzy magazyn cash&carry w Ławach. Dodatkowo, planując otwieranie kolejnych oddziałów, Tradis aktywnie poszukuje nowych lokalizacji dla swoich obiektów.

Tradis Sp. z o.o. reprezentuje segment dystrybucji Grupy Handlowej Emperia. Powstała w 2008 r. wskutek zmiany nazwy spółki dystrybucyjnej Eldorado. Na segment dystrybucyjny Emperii składają się spółki Tradis, DEF i Ambra prowadzące dystrybucję artykułów spożywczych i kosmetyczno-chemicznych na terenie całego kraju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane