REKLAMA
REKLAMA

Transmisje uroczystości na telebimach w miastach w Polsce oraz w Londynie

Autor: gazeta.pl 19 kwietnia 2010 09:39

Transmisje uroczystości na telebimach w miastach w Polsce oraz w Londynie

Uroczystości pogrzebu polskiej Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich będzie można oglądać na londyńskim Trafalgar Square. Koszty wynajęcia telebimu, równe 30 tys., brytyjska polonia zebrała w natychmiastowym tempie. Pomogły organizacje polonijne i prywatni darczyńcy. Akcję wsparła Ambasada RP w Londynie. Polsko-brytyjskie spotkanie na Trafalgar Square rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.00 - podała Gazeta Wyborcza.

REKLAMA

Również władze kilku polskich miast przygotowują specjalne telebimy, na których Polacy będą mogli oglądać sobotnie uroczystości żałobne ofiar katastrofy pod Smoleńskiem oraz niedzielne uroczystości pogrzebowe na Wawelu. 

W Warszawie pięć telebimów stanie m.in. przy hotelu Victoria i fontannie w Ogrodzie Saskim. W Poznaniu telebim stanie na Pl. Mickiewicza, w Ostrowie Wielkopolskim na Rynku, w Szczecinie na Jasnych Błoniach, w Kaliszu na Pl. Św. Józefa, w Białymstoku przed Bazyliką Archikatedralną i na Politechnice, w Suwałkach w parku Konstytucji, w Toruniu na Rynku Staromiejskim, w Lublinie na Placu Zamkowym, a w Rzeszowie przy Placu Marszałkowskim. Również w Krakowie będzie rozstawiona sieć ekranów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA