Transmisje uroczystości na telebimach w miastach w Polsce oraz w Londynie

Autor: gazeta.pl 19 kwietnia 2010 09:39

Transmisje uroczystości na telebimach w miastach w Polsce oraz w Londynie

Uroczystości pogrzebu polskiej Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich będzie można oglądać na londyńskim Trafalgar Square. Koszty wynajęcia telebimu, równe 30 tys., brytyjska polonia zebrała w natychmiastowym tempie. Pomogły organizacje polonijne i prywatni darczyńcy. Akcję wsparła Ambasada RP w Londynie. Polsko-brytyjskie spotkanie na Trafalgar Square rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.00 - podała Gazeta Wyborcza.

Również władze kilku polskich miast przygotowują specjalne telebimy, na których Polacy będą mogli oglądać sobotnie uroczystości żałobne ofiar katastrofy pod Smoleńskiem oraz niedzielne uroczystości pogrzebowe na Wawelu. 

W Warszawie pięć telebimów stanie m.in. przy hotelu Victoria i fontannie w Ogrodzie Saskim. W Poznaniu telebim stanie na Pl. Mickiewicza, w Ostrowie Wielkopolskim na Rynku, w Szczecinie na Jasnych Błoniach, w Kaliszu na Pl. Św. Józefa, w Białymstoku przed Bazyliką Archikatedralną i na Politechnice, w Suwałkach w parku Konstytucji, w Toruniu na Rynku Staromiejskim, w Lublinie na Placu Zamkowym, a w Rzeszowie przy Placu Marszałkowskim. Również w Krakowie będzie rozstawiona sieć ekranów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane