Verdes chce konkurować z Kauflandem niszową ofertą

Autor: dlahandlu.pl 7 grudnia 2009 13:17

Właściciel sklepu Verders w podwarszawskich Ząbkach przygotowuje się na uruchomienie wielkopowierzchniowego supermarketu, szkoląc swój peronel, wprowadzając nową ofertę asortymentową i przygotowując banery, informujące o nowinkach produktowych w sklepie.

- Wprowadziłem do sprzedaży półkę z oryginalnymi winami oraz herbatę i kawę na wagę. Mam nadzieję, że taka specjalna oferta, niedostępna w sklepie typu Kaufland, pozwoli mi się obronić przed odpływem klientów - mówi Dariusz Janczewski, właściciel sklepu Verdes. O swojej ofercie sklep będzie informował na ulotkach i banerach, wywieszanych koło sklepu. 

Przedsiębiorca liczy, że w pierwszym okresie po otwarciu konkurencji, jego stadardowy paragon spadnie o 35 proc. Ma jednak nadzieję, że nie będzie to spadek długotrwały. - Mam nadzieję, że stali klienci wrócą, bo będą szukali kontaktu z nieanonimowymi, miłymi eskepdientkami. Dlatego dużo czasu spędzam teraz na szkoleniach personelu  - dodaje Janczewski. Tego klienci nie znajdą w wielkopowierzchniowym supermarkecie. Tam co najwyżej mogą liczyć na niskie ceny.

Verdes działa w ramach franzcyzowej Sieci 34, należącej do Grupy Bomi. Dariusz Janczewski chce otworzyć jeszcze 2 sklepy pod nazwą Verdes. Obecnie działają dwa w Wesołej i Ząbkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • zawiedziona klientka 2013-01-06 21:11:59

  Widać, że szkolenia na niewiele się zdały... Panie ekspedientki są wyjątkowo nie miłe, asortyment baaardzo słaby, a jak już coś jest to cena jest ok 30% wyższa niż w pozostałych sklepach. Herbaty i kawy na wagę nie polecam. Mimo że droga to smakuje jak zwykła marketowa. O wiele lepszą i tańszą można kupić w herbaciarni. Do sklepu zaglądam tylko w święta państwowe kiedy inne są zamknięte a coś pilnie potrzeba.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,49

 • Śr

  5,15

 • Min

  3,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane