Verdes też chce mieć kolektury w swoich sklepach

Autor: dla handlu.pl 4 czerwca 2009 13:28

- Wystąpiłem już z wnioskiem o zainstalowanie w sklepie lottomatu. Wydaje mi się, że ta usługa idelnie uzpupełni ofertę sklepu - mówi Dariusz Janczewski, właściciel dwóch podwarszawskich sklepów Verdes.

Każda dodatkowa usługa wydaje się zwiększać atrakcyjność sklepu, jednak nie każda usługa jest opłacalna dla sklepu. - Ciągle staram się podnosić atrakcyjność oferty sklepu dla klientów. Jednak patrzę, na to też z egositycznego punktu widzenia. Chodzi o to, żeby usługa dodatkowa przynosiła jak największe korzyści dla sklepów. Kolektura wydaje się spełniać te warunki - mówi Dariusz Janczewski. Podobne plany ma też sieć delikatesów Paleo.

Mniejsze sklepy idą za przykładem  sieci Żabka, która podpisała umowę z Totalizatorem Sportowym na instalowanie punktów sprzedaży losów w punktach handlowych. Obecnie klienci Żabki mogą kupić zakłady Lotto w kilkuset z ponad 2000 sklepów. - Z dotychczasowych informacji od ajentów wiem, że jest duże zainteresowanie klientów możliwością kupienia losów w ich sklepach - mówi Jacek Spychała, rzecznik Żabka Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane