W hurcie pomarańcze kosztują od 2,5 do 4,8 zł za kg

Autor: dlahandlu.pl 8 kwietnia 2010 12:48

Na sandomierskiej giełdzie 1 kg pomarańczy kosztował średnio 3,5 zł. Z kolei 3,6 zł trzeba było zapłacić za pomarańcze w Katowickich Obrokach. A na początku marca było to 1,7 zł. Takie same ceny tych owoców jak w marcu, utrzymały się na Lubelskiej giełdzie Elizówka, gdzie kilogram pomarańczy kosztował 3,25 zł. Na giełdzie Agrohurt pomarańcze kosztowały średnio 3,5 zł, a na giełdzie Agrotechnika w Warszawie 4 zł. Na warszawskich Broniszach średnia cena pomarańczy wynosi 4,08 zł. Podobnie jest na giełdzie RENK w Gdańsku - 4 zł.

W połowie listopada pomarańcze można było kupić w hurcie cenie od 2 zł do 5 zł. W listopadzie najniższa cena hurtowa pomarańczy wynosiła 2,8 zł. Wówczas najniższe ceny pomarańczy można było spotkać na rynku hurtowym Obroki w Katowicach - 2 zł. Najwyższe zaś na giełdzie SORH w Sandomierzu - 5 zł. Podobnie było na rynku Targ Piast we Wrocławiu i Podlaskim CRT w Białymstoku (4,8 zł). Na giełdzie Elizówka Lublin za pomarańcze trzeba było zapłacić średnio 3,7 zł, zaś na warszawskich giełdach Bronisze 4,08 zł i Agrotechnika 4,7 zł.

Jak wynika z badania cen w handlu detalicznym, prowadzonego przez portal dlahandlu.pl w tym tygodniu ceny pomarańczy wahały się w detalu blisko poziomu 4,3 zł. Choć można było także spotkać kilogram pomarańczy za 1,89 zł czy 7,99 zł w zależności od sklepu.

Więcej: 

http://www.dlahandlu.pl/gielda/produkt/895.html
www.dlahandlu.pl/koszyk/

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane