W krakowskich sklepach pojawiła się unikalna puszka Coca-Coli

Autor: dlahandlu.pl 18 września 2009 11:56

Kraków to pierwsze i jedyne miasto w Polsce, które ma własną puszkę Coca-Cola. Unikalna grafika puszki została zaprojektowana w ramach konkursu przeprowadzonego wśród mieszkańców Małopolski. Zwycięski projekt pana Sebastiana Ścigalskiego z Krakowa został wykorzystany na nowej limitowanej edycji krakowskiej puszki, która trafiła właśnie do krakowskich sklepów.

Nowa edycja krakowskiej puszki Coca-Cola została wyprodukowana w ilości ponad miliona sztuk i będzie dostępna do końca bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.
Konkurs „Przelej Kraków na puszkę", przeprowadzony w ramach realizowanego przez firmy z systemu Coca-Cola programu „Kraków po radosnej stronie życia", trwał od kwietnia do czerwca 2009 roku. Pod obrady Jury zakwalifikowano 191 z prawie 250 nadesłanych prac. Projekty konkursowe miały nawiązywać do Krakowa - jego kultury, historii, teraźniejszości - oraz współgrać z hasłem firmy Coca-Cola „Kraków po radosnej stronie życia". Decyzją Jury zwyciężył projekt puszki z „okiem smoka" otwierającym się na radosny Kraków.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,49

  • Śr

    5,15

  • Min

    3,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane