W okresie świątecznym sklepik na stacji benzynowej zmienia asortyment

Autor: dlahandlu.pl 23 grudnia 2009 09:12

Jedynymi miejscami, w których będzie odbywał się handel artykułami spożywczymi w święta będą sklepiki przy stacjach benzynowych. Osoby prowadzące punkty tego typu czynią specjalne przygotowania. Na stacjach pojawią się nowe produkty.

- Zamówiłem dużo więcej alkoholu niż w zwykłe dni. Zarówno wódki, piwa jak i wina. Zastanawiałem się, czego mogą oczekiwać osoby przychodzące do sklepu w święta - informuje właściciel stacji benzynowej w Milanówku.
W wyniku tych rozterek w asortymencie sklepu przy stacji benzynowej pojawiło się m.in. paczkowane pieczywo o przedłużonej trwałości, pieczywo tostowe, śledzie w różnych smakach, a także paczkowana wędlina. Dodatkowo właściciel sklepiku przearanżował ekspozycję towarów. Ustawił wina przed kasami, tak aby płacący za paliwo musiał zobaczyć piramidkę z butelek. Spomiędzy butelek wystają opakowania czekoladek.
- Pomyślałem, że osoby podróżujące w święta przeważnie jadą z wizytą. Podczas płacenia za paliwo będę zachęcał do kupna wina lub słodyczy, żeby nie jechać w gości z pustymi rękami - informuje właściciel stacji.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane