REKLAMA
REKLAMA

W okresie świątecznym sklepik na stacji benzynowej zmienia asortyment

Autor: dlahandlu.pl 23 grudnia 2009 09:12

Jedynymi miejscami, w których będzie odbywał się handel artykułami spożywczymi w święta będą sklepiki przy stacjach benzynowych. Osoby prowadzące punkty tego typu czynią specjalne przygotowania. Na stacjach pojawią się nowe produkty.

REKLAMA
- Zamówiłem dużo więcej alkoholu niż w zwykłe dni. Zarówno wódki, piwa jak i wina. Zastanawiałem się, czego mogą oczekiwać osoby przychodzące do sklepu w święta - informuje właściciel stacji benzynowej w Milanówku.
W wyniku tych rozterek w asortymencie sklepu przy stacji benzynowej pojawiło się m.in. paczkowane pieczywo o przedłużonej trwałości, pieczywo tostowe, śledzie w różnych smakach, a także paczkowana wędlina. Dodatkowo właściciel sklepiku przearanżował ekspozycję towarów. Ustawił wina przed kasami, tak aby płacący za paliwo musiał zobaczyć piramidkę z butelek. Spomiędzy butelek wystają opakowania czekoladek.
- Pomyślałem, że osoby podróżujące w święta przeważnie jadą z wizytą. Podczas płacenia za paliwo będę zachęcał do kupna wina lub słodyczy, żeby nie jechać w gości z pustymi rękami - informuje właściciel stacji.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA