W sklepach Eko wprowadzono nowe sposoby sprzedaży

Autor: portalspozywczy.pl 1 grudnia 2009 09:11

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Grupa Eko Holding redukowała koszty działalności. - Wszędzie, gdzie się dało, podejmowaliśmy próby renegocjacji umów, szukaliśmy tańszych dostawców, ucinaliśmy koszty działalności operacyjnej, ale też efektywniej wykorzystywaliśmy potencjał, który już posiadamy, tak aby więcej zarobić - mówi prezes Gradecki.

- W sklepach wprowadzaliśmy nowe produkty, nowe sposoby sprzedaży i obserwowaliśmy, czy przynosi to miarodajne korzyści - wylicza Krzysztof Gradecki.Prezes jest optymistą co do tegorocznych wyników finansowych, które będą dobre : - Co prawda do końca roku mamy jeszcze dwa miesiące, ale już dziś mogę powiedzieć, że będzie to rok zdecydowanie lepszy dla Eko Holdingu niż 2008 rok. Mimo że był to czas kryzysu, wynik finansowy będzie naprawdę dobry - mówi prezes Eko Holdingu. I dodaje: - Nasze wyniki like-for-like są na plusie. Nie jest on duży. W zależności od miesiąca było to od 1 do 4 proc.

 

Eko to sieć ponad 200 sklepów, działających na terenie zachodniej Polski. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • jacek 2010-01-09 14:49:43

  W eko kiedys dawno temu zaopatrywałem się codziennie. Teraz jak nieopodal wybudowali LIDLA i Biedronice eko stracił na swojej wartości, mniej promocji - (promocyjne ściemy) mało pracowników i wcale nie lepsze produkty. Mimo to eko w mojej okolicy jeszcze nie zamknęli. Aż dziw

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  7,03

 • Min

  3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane