W sklepach Żabka będzie można wykupić egzotyczną wycieczkę

Autor: portalspozywczy.pl 1 lutego 2010 12:10

Żabka wprowadza nową usługę pod nazwą "Wakacje z Żabką". Od początku lutego w ponad 2150 sklepach sieci będzie można kupić eVoucher, umożliwiający rezerwację i zakup wyjazdu na Kretę czy Majorkę. Organizatorem wycieczek są Ecco Holiday i Ecco Travel.

Poznański operator handlowy właśnie rozpoczął testy nowej usługi dla swojej klientów, po cashbacku, możliwości opłacania rachunków przyszła kolej na pośrednictwo w usługach turystycznych.

- Wakacje z Żabką to oferta skierowana do naszych klientów, którzy poszukują oferty wycieczek turystycznych. Projekt jest obecnie w fazie testowej i obejmuje cztery propozycje przygotowane przez Ecco Holiday i Ecco Travel. Kupując w eVoucher za 1 zł można zarezerwować i kupić tygodniowy wyjazd na Kretę, Majorkę lub do Tunezji. Osoby zainteresowane krótszym wyjazdem weekendowym mogą skorzystać również z oferty „city break" do Pragi - mówi Artur Szymoniak, dyrektor ds. rozwoju usług w Żabka Polska S.A.

Sprzedaż biletów lotniczych czy kompletnych wyjazdów turystycznych w sieciach sklepów detalicznych doskonale sprawdza się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii. Przez dwa miesiące przeanalizujemy czy podobnie funkcjonujący system będzie miał szansę rozwoju także w Polsce - dodaje - dyrektor Artur Szymoniak.

Klient Żabki wraz z paragonem fiskalnym otrzymuje eVoucher i ulotkę przedstawiającą wszystkie dostępne oferty. Każdy eVoucher ma unikatowy numer seryjny i wskazaną datę ważności (jeden eVoucher umożliwia rezerwację i zakup jednej wycieczki dla jednej osoby w określonej cenie). Po skontaktowaniu się z biurem Ecco Holiday i podaniu odpowiedniego kodu klient może skorzystać z obowiązującej oferty. Koszt Vouchera to 1 zł.

Żabka Polska jest właścicielem największej sieci sklepów typu convenience w Europie Środkowo-Wschodniej, prowadzonych pod marką Żabka. Sieć liczy obecnie ponad 2150 placówek handlowych w Polsce i Czechach.

W 2009 roku spółka rozpoczęła tworzenie nowej sieci, większych sklepów o charakterze delikatesowym pod nazwą Freshmarket.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • koszer 2010-02-12 11:17:29

  To fakt znany od lat. Teraz jest bat na nich, forum ajentów.

  www.ajenci.fora.pl

 • A.J. 2010-02-01 19:06:50

  ZABKA TO JEST SYF JAKIEGO W POLSCE NIE MA.TO JEST FIRMA ZŁODZIEJSKA,KTÓRA OKRADA AJENTÓW

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  17,99

 • Śr

  15,17

 • Min

  10,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane