W wakacje przystacyjne sklepy są dobrym miejscem dla map

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 14 lipca 2009 10:42

Zdaniem ekspertów kanał stacji benzynowych jest w okresie wakacyjnym najlepszym miejscem do dystrybucji map i atlasów. - Niewątpliwie jest też jednym z najprężniejszych kanałów, co potwierdza nasze 10-letnie doświadczenie w branży - podkreśla Michał Wybult z firmy VIPMapy.

Jego zdaniem w porównaniu do innych grup kanałów handlujących kartografią, stacje paliw mają przewagę wynikającą z najbliższego zmotoryzowanym położenia. - O powodzeniu decyduje tutaj z pewnością "łatwość zakupu" na którą składają się m. in. lokalnie odpowiednio dobrany asortyment, wygoda polegająca na bezpośredniej lokalizacji przy drogach, oraz w większości 24-godzinna dostępność towaru - wylicza zalety stacji.
Zdaniem naszego eksperta sama lokalizacja przy głównej trasie sama w sobie nie gwarantuje jeszcze wysokiej sprzedaży. - Prężnie rotująca kartografia wymaga od nas elastycznego i indywidualnego podejścia do każdej ze stacji paliw. Każdorazowo rozpatrywanych jest wiele czynników. Na pewno wyjdziemy z innym wachlarzem tytułów i propozycją ekspozycji dla stacji osiedlowej lub przy mniej uczęszczanych drogach lokalnych, niż dla stacji umiejscowionej przy głównej drodze krajowej. Również późniejszy serwis jaki świadczymy poprzez przedstawicieli handlowych uzależniamy ściśle od klienta i jego potrzeb - podkreśla nasz rozmówca.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,37

  • Śr

    4,07

  • Min

    2,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane