REKLAMA
REKLAMA

W wakacje przystacyjne sklepy są dobrym miejscem dla map

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 14 lipca 2009 10:42

Zdaniem ekspertów kanał stacji benzynowych jest w okresie wakacyjnym najlepszym miejscem do dystrybucji map i atlasów. - Niewątpliwie jest też jednym z najprężniejszych kanałów, co potwierdza nasze 10-letnie doświadczenie w branży - podkreśla Michał Wybult z firmy VIPMapy.

REKLAMA
Jego zdaniem w porównaniu do innych grup kanałów handlujących kartografią, stacje paliw mają przewagę wynikającą z najbliższego zmotoryzowanym położenia. - O powodzeniu decyduje tutaj z pewnością "łatwość zakupu" na którą składają się m. in. lokalnie odpowiednio dobrany asortyment, wygoda polegająca na bezpośredniej lokalizacji przy drogach, oraz w większości 24-godzinna dostępność towaru - wylicza zalety stacji.
Zdaniem naszego eksperta sama lokalizacja przy głównej trasie sama w sobie nie gwarantuje jeszcze wysokiej sprzedaży. - Prężnie rotująca kartografia wymaga od nas elastycznego i indywidualnego podejścia do każdej ze stacji paliw. Każdorazowo rozpatrywanych jest wiele czynników. Na pewno wyjdziemy z innym wachlarzem tytułów i propozycją ekspozycji dla stacji osiedlowej lub przy mniej uczęszczanych drogach lokalnych, niż dla stacji umiejscowionej przy głównej drodze krajowej. Również późniejszy serwis jaki świadczymy poprzez przedstawicieli handlowych uzależniamy ściśle od klienta i jego potrzeb - podkreśla nasz rozmówca.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA