W Walentynki nie może zabraknąć słodyczy

Autor: Marcin Złoch, dlahandlu.pl 1 lutego 2010 09:18

W Walentynki nie może zabraknąć słodyczy

Zbliża się 14 lutego, czyli święto zakochanych. Ten dzień stał się dla wielu osób dniem szczególnym, w którym można okazać uczucia bliskiej osobie. Powinni się przygotować do niego także właściciele sklepów.

- W moim sklepie przygotuję specjalną walentynkową ekspozycję. Przeznaczę na nią jedną z półek, która będzie podświetlona czerwonymi lampkami choinkowymi. Znajdą się na niej głownie słodycze - zapowiada właściciel sklepu z Pruszkowa.
W Walentynki klienci poszukują towarów kojarzących się z miłością, a więc w kształcie serca, lub z sercem na opakowaniu. Dominuje kolor czerwony.
- W Makro i pobliskiej hurtowni spożywczej powybieram produkty kojarzące się z dniem zakochanych: czekoladki, bombonierki, lizaki w kształcie serca - informuje właściciel.
Już teraz w jego sklepie są dostępne serca z piernika z napisem „Kocham cię". W ten sposób miejscowa piekarnia sonduje popyt na walentynkowe przysmaki swojego pomysłu. Innym asortymentem tradycyjnie łączącym się z dniem zakochanych są kartki.
- Specjalne kartki walentynkowe wyeksponuję na regale do gazet. Będą to kartki klasyczne, ale także te żartobliwe - bo to przecież wesołe święto. Uzupełnieniem promocji walentynkowej będzie plakat „Nie zapomnij o walentynkach" i promocja cenowa na czerwone wino - informuje właściciel sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane