REKLAMA
REKLAMA

W Żabka Polska zmiana na stanowisku dyrektora personalnego

Autor: dlahandlu.pl 26 stycznia 2010 12:02

Arkadiusz Marciniak został nowym dyrektorem ds. personalnych spółki Żabka Polska. Odpowiedzialny będzie za kierowanie departamentem personalnym oraz rozwój systemu zarządzania zasobami ludzkimi w firmie.

REKLAMA

Funkcję dyrektora ds. personalnych sprawował wcześniej Ireneusz Król, który podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Arkadiusz Marciniak pracował wcześniej jako dyrektor personalny w spółce Raben Polska. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, ukończył także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Żabka Polska S.A. jest właścicielem sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod marką Żabka. 2150 sklepów Żabka prowadzonych jest w dogodnych lokalizacjach, blisko domu, o powierzchni sprzedaży - ok. 60 mkw. Sklepy są czynne od 6.00 do 23.00 przez 365 dni w roku.

  • munio 2010-02-12 11:21:47

    Koniec czasów gdy na bajer o super zarobkach w żabie nabierali się ludzie. Obecnie rotacja w sieci dochodzi do 50% teraz jeleni będą po wsiach szukać, tam gdzie nie ma sieci. Ponieważ forum www.ajenci.fora.pl informuje o aktualnej sytuacji ajentów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA