W Żabka Polska zmiana na stanowisku dyrektora personalnego

Autor: dlahandlu.pl 26 stycznia 2010 12:02

Arkadiusz Marciniak został nowym dyrektorem ds. personalnych spółki Żabka Polska. Odpowiedzialny będzie za kierowanie departamentem personalnym oraz rozwój systemu zarządzania zasobami ludzkimi w firmie.

Funkcję dyrektora ds. personalnych sprawował wcześniej Ireneusz Król, który podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Arkadiusz Marciniak pracował wcześniej jako dyrektor personalny w spółce Raben Polska. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, ukończył także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Żabka Polska S.A. jest właścicielem sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod marką Żabka. 2150 sklepów Żabka prowadzonych jest w dogodnych lokalizacjach, blisko domu, o powierzchni sprzedaży - ok. 60 mkw. Sklepy są czynne od 6.00 do 23.00 przez 365 dni w roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • munio 2010-02-12 11:21:47

    Koniec czasów gdy na bajer o super zarobkach w żabie nabierali się ludzie. Obecnie rotacja w sieci dochodzi do 50% teraz jeleni będą po wsiach szukać, tam gdzie nie ma sieci. Ponieważ forum www.ajenci.fora.pl informuje o aktualnej sytuacji ajentów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane