Większość klientów kupuje miętową gumę do żucia

Autor: dlahandlu.pl 23 marca 2010 10:04

Producenci gum do żucia oferują coraz to nowe smaki. - Najbardziej popularne pozostają smaki miętowe. Klienci wybierają różne warianty smakowe: mięta pieprzowa, mięta słodka, eukaliptus. Na gumy miętowe przypada około 80 proc. sprzedaży - twierdzi sprzedawczyni ze sklepu w centrum Warszawy.

Producenci oferują również gumy do żucia o smakach owocowych: owoców tropikalnych, owoców leśnych, truskawki, jabłka. Gumy dostępne są w drażetkach i listkach.

- Większość klientów wybiera drażetki. Być może dlatego, z ten rodzaj umożliwia jednorazowy zakup większej ilości gum. Podczas, gdy listki są pakowane po 10 sztuk, są dostępne opakowania drażetek zawierające kilkadziesiąt gum - informuje sprzedawca.

Wśród kupujących gumy do żucia nie wyróżnia się szczególnie jakaś grupa wiekowa. Pojawiają się za to nietypowe uzasadnienia zakupu gum.

- Grupę konsumentów gumy do żucia stanowią osoby, które walczą z nałogiem palenia papierosów. Starają się zastąpić palenie żuciem. Jedna z moich klientach kupowała bardzo duże ilości gumy. Okazało się, że to jej sposób an odchudzanie. Guma zastępowała posiłki - informuje sprzedawca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,49

  • Śr

    5,15

  • Min

    3,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane