Wilgotne chusteczki są uzupełnieniem oferty każdego sklepu

Autor: dlahandlu.pl 30 marca 2010 11:32

Chusteczki nawilżane pojawiły się w sklepach około 2000 r. - Największe zainteresowanie tymi wyrobami trwa od maja do sierpnia. W ciągu tych czterech miesięcy sprzedaje się nieco ponad połowa rocznej puli. Wynika to w dużej mierze z urlopowo-wyjazdowego charakteru tego okresu roku, a chusteczki odświeżające/nawilżające przydają się w podróży - informuje właściciel sklepu.

Jest to segment niewielki. Jednak warto zarezerwować dla niego miejsce na półce, gdy sklep działa w odpowieniej lokalizacji. - W naszej okolicy jest przedszkole, działamy na osiedlu mieszkaniowym, niedaleko placu zabaw. Większość chusteczek kupują mamy lub opiekunki dla dzieci, które jak wiadomo nietrudno się brudzą. Zauważam, że rzadko kiedy "awaryjne" wejście po chusteczki kończy się tylko na ich zakupie. Przeważnie zakupy trwają dalej, a chusteczki są jednym z ich składników - przekonuje sprzedawczyni.

Najlepiej sprzedają się chusteczki w opakowaniach zawierających około stu sztuk. Często nabywane są także najmniejsze opakowania - zawierające 10 sztuk. Chusteczki w tym sklepie nie są specjalnie wyeksponowane. Znajdują się na półce pośród innych produktów chemiczno-przemysłowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,94

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane