Władze Warszawy proponują kupcom z KDT lokale zastępcze

Autor: Życie Warszawy 16 lipca 2009 10:12

Władze Warszawy apelują, żeby handlowcy z KDT dobrowolnie opuścili halę. Proponuje im na trzy lata 200 różnych lokali i miejsca na bazarach - podaje Życie Warszawy

Wolne sklepy znajdują się m.in. na obu Pragach, Mokotowie, Ochocie, w Śródmieściu. Na parterach, pierwszych piętrach i w suterenach od frontu. Kupcy mogą je wynająć bez konkursu. Wystarczy, że złożą wniosek o umorzenie udziałów w spółce KDT i zgłoszą się do urzędów dzielnic.

- To kolejna propozycja dla kupców, by mogli przenieść się z handlem do czasu wybudowania nowego domu towarowego - mówi wiceprezydent Andrzej Jakubiak. I wylicza poprzednie: ofertę z centrum handlowego Maximus i od Kupca Warszawskiego, który proponował miejsca na planowanym targowisku przy ul. Marywilskiej. Wcześniej była jeszcze hala Gwardii i propozycja budowy domu handlowego na pl. Defilad wspólnie z miejską spółką. Kupcy są jego wypowiedziami oburzeni.

- To nie były żadne propozycje, najwyżej jakieś pisma bez wyliczeń kosztów czy choćby podania powierzchni. O wielu dowiadywaliśmy się z mediów - denerwuje się Dariusz Połeć, prezes KDT. - A na środowe spotkanie władz miasta z dziennikarzami nawet nie został wpuszczony nasz przedstawiciel. To kuglarskie sztuczki, a nie dobra wola władz miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane