Wniosek o dofinansowanie lepiej zlecić wyspecjalizowanej firmie

Autor: dlahandlu.pl 27 sierpnia 2009 11:29

Spółdzielnia PSS Społem Białystok otrzymała fundusze z Unii Europejskiej na przeszkolenie pracowników. - Napisanie wniosku zleciliśmy firmie, która na co dzień aplikuje o fundusze unijne, gdyż właściwe przygotowanie wszytskich dokumentów jest bardzo czasochłonne i wamaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia - mówi Krystyna Sosińska, prezes spółdzielni.

Za napisanie wniosku PSS Społem zapaciło firmie zewnętrznej procent od pozyskanej kwoty. - Nie chcę zdradzać jaka to kwota, bo w zależnosci od umiejetności negocjacyjnych może być ona różna. Płatności za usługę dokonaliśmy po otrzymaniu dotacji - informuje prezes Sosińska. 

Przedsiębiorstwo zamierza przeszkolić 306 pracowników z 1700 zatrudnionych w firmie w terminie do 31 grudnia 2010 roku. - Będziemy szkolili pracowników związanych z działem handlowym. Szkolenia rozbite są na dwa lata, gdyż przy tak dużej liczbie osób ważne jest ułożenie odpowiedniego grafiku - dodaje prezes.


W ramach projektu zostaną zrealizowane szkolenia ogólne z profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, zarządzania bezpieczeństwem żywności, profesjonalnej obsługi klienta w gastronomii z językiem angielskim, zarządzania zespołem dla kierowników sklepów.

PSS Społem stara się o kolejne fundusze na inwestycje, związane z działalnością handlową i produkcyjną.  

PSS Społem jest właścicielem Domów Handlowych Central i Hermes. Wśród placówek detalicznych dominują sklepy ogólnospożywcze, które stanowią ponad połowę liczby wszystkich obiektów. Firma posiada własne hurtownie. Ponadto bazuje na własnej produkcji wędliniarskiej, garmażeryjnej i piekarniczo - ciastkarskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,94

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane