Wolne powierzchnie w domu handlowym Świtalskich w Kaliszu

Autor: dla handlu.pl 13 maja 2009 12:04

12 sklepów, 3.415 mkw powierzchni użytkowej, 120 miejsc parkingowych - to inwestycja firmy Świtalski & Synowie w Kaliszu. U zbiegu ulicy Hanki Sawickiej i Stanisława Wojciechowskiego rozpoczęła się budowa Mini Parku. Firma wynajmuje powierzchnię pod działalność handlową.

Centrum handlowe zlokalizowane będzie na kaliskim osiedlu „Dobrzec" zamieszkiwanym przez ok. 15 tysięcy mieszkańców. Projekt architektoniczny Mini Parku przygotowała poznańska pracownia Marker. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał bieżącego roku. W chwili obecnej trwa również wynajem powierzchni komercyjnej obiektu.

Mini Park w Kaliszu jest jednym z kilkudziesięciu tego typu obiektów, które firma Świtalski & Synowie ma zamiar wybudować na terenie całego kraju w ciągu pięciu lat. Obiekty będą spełniały funkcję miejsca, w którym szybko i sprawnie będzie można zrobić ekonomiczne zakupy i zaspokoić codzienne potrzeby bez konieczności wyjazdu do odległych obiektów handlowych. Ich oferta jest skierowana do mieszkańców średniej wielkości miast i będzie stanowić alternatywę dla obiektów wielkopowierzchniowych i hipermarketów. Firma po podpisaną umowę z siecią Biedronka na wynajem powierzchni na market spożywczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane