Wsparcie na połączenie systemów informatycznych z dostawcą

Autor: PAP 6 października 2009 11:02

Rusza trzeci i ostatni w tym roku konkurs na unijne wsparcie elektronicznego biznesu. Nabór potrwa do 23 października. Jeden projekt może być objęty dofinansowaniem w wysokości od 20 tys. do 2 mln zł.

Dofinansowanie mogą uzyskać mikro, mali i średni przedsiębiorcy, którzy planują zbudować platformy wymiany informacji lub połączą swoje systemy informatyczne z co najmniej dwoma firmami. Dzięki temu komunikacja pomiędzy współpracującymi ze sobą przedsiębiorstwami będzie przebiegać automatycznie.

"Dzięki rozwiązaniom elektronicznym firmy usprawniają procesy biznesowe i uzyskują oszczędności wynikające np. z tańszych zakupów materiałów i usług. Z kolei elektroniczny obieg dokumentów oszczędza czas potrzebny na przygotowanie zamówień" - powiedział cytowany w informacji Agencji dyrektor zespołu własności przemysłowej w PARP Radosław Runowski.
Okres finansowania nie może przekroczyć dwóch lat. Środki pochodzą z unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który ma unowocześnić polską gospodarkę poprzez finansowanie innowacyjnych projektów i prac badawczo-rozwojowych. Jego budżet na lata 2007-2013 wynosi 8,3 mld euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,25

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane