Wyłapywanie nowych trendów pozwala na zwiększenie obrotów w sklepie

Autor: dlahandlu.pl 10 listopada 2009 10:19

W związku z wiekszą świadomością ekologiczną Polaków coraz popularniejsze staje się segregowanie śmieci. Na tym trendzie chcą zarobić sklepy, które do oferty wprowadzają specjalne worki na segregowane odpady.

Zakład oczyszczania wprowadził pięć kategorii worków na śmieci. Odpady są segregowane na: makulaturę, szkło, plastik, metale i pozostałe. Każdy worek kosztuje 9,50 zł. Właściciel sklepu w Owczarni, który wprowadził je do oferty nie chce zdradzić ile zarabia na każdym worku, jednak mówi, że jest zadowolony z wynegocjowanej umowy. - Mój sklep jest jedynym sklepem ,w promieniu kilku kilometrów, w którym można kupić worki na segregowane śmieci. Odpadków z innych worków, obsługujący nas zakład oczyszczania, po prostu nie odbierze. Dlatego okolicznym mieszkańcom, a to jest około tysiąca domów, najwygodniej jest kupić worki na śmieci u mnie. A komplet worków należy kupić przynajmniej raz w miesiącu - zauważa właściciel sklepu w Owczarni.

Segregacja śmieci jest coraz popularniejsza. Zwłaszcza wśród mieszkańców domów jednorodzinnych. W związku z tym właścicielom sklepów przybył kolejny towar, którego sprzedaż stanie się oczywistością. Wygrają ci, którzy wprowadzą worki do oferty jako pierwsi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    4,77

  • Min

    3,31

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane