Wyposażenie z drugiej ręki jest sporo tańsze od nowego

Autor: dlahandlu.pl 26 listopada 2009 09:05

Na rynku działa kilkanaście firm oferujących używane meble i urządzenia chłodnicze renomowanych firm zachodnich. Wyposażenie pochodzi z importu. Właściciele firm zdobywają je na wyprzedażach, lub kupują w działających na zachodzie specjalistycznych komisach.

Oferty firm nietrudno znaleźć w internetowych serwisach aukcyjnych. Wszystkie produkty są sfotografowane, a wabikiem jest cena. - Sprzedajemy urządzenia w pełni sprawne i działające zgodnie z wymogami. To nie są odrapane śmieci. Co więcej udzielamy gwarancji, że kupiona od nas
lodówka nie odmówi działania w przeciągu roku. Według mnie najważniejsza dla kupującego jest cena, a my sprzedajemy urządzenia i wyposażenie nawet za jedną trzecią ceny nowych urządzeń - informuje właściciel firm, zajmującej się sprzedażą używanego wyposażenia sklepów.

 

Klientami tego typu firm są przeważnie właściciele sklepów z mniejszych miejscowości, lub rozpoczynający swoją przygodę z biznesem, którzy nie
dysponują nadmiarem gotówki i nie chcą ryzykować, lub są niepewni powodzenia przedsięwzięcia. - Podobnie jak w przypadku komisów samochodowych klient może złożyć zamówienie na konkretny produkt. Wtedy poszukujemy go we współpracujących komisach i sprowadzamy na zamówienie - twierdzi właściciel firmy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,50

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane