Wystartowała kampania reklamowa firmy Sante

Autor: Marketing przy kawie 29 kwietnia 2009 11:44

To pierwsze, zakrojone na tak dużą skalę działania promocyjne, zainicjowane przez producenta żywności funkcjonalnej. Kampania będzie miała charakter edukacyjny, wizerunkowy oraz produktowy. W pierwszej kolejności obejmie internet oraz prasę. Przygotowywana jest także kampania telewizyjna.

- Sprzedaż Sante od kilku lat systematycznie rośnie. Specjalizujemy się w żywności funkcjonalnej, której zalety docenia coraz większe grono polskich klientów. Realizowana przez nas kampania reklamowa będzie miała w dużej mierze charakter edukacyjny. Chcemy jeszcze silniej zaakcentować zalety żywności funkcjonalnej, jej wpływ na zdrowie i ekspercką pozycję Sante na tym rynku - powiedziała Aleksandra Bielecka, Specjalista ds. Marketingu w firmie Sante.

Kampanię rozpoczynają działania internetowe. Emisja billboardów reklamowych uwzględnia takie portale, jak: kobieta.wp.pl, female.pl, nasza-klasa.pl, wizaz.pl, grono.net, palcelizac.pl, vitalia.pl oraz dieta.pl. Przewidywana jest także moderowana obecność na forach internetowych onet.pl, wp.pl, gazeta.pl, kobieta.pl i female.pl. Media plan przewiduje także sieciowe konkursy oraz mailing.

Kampania w prasie rozpocznie się w maju br. i obejmie głównie advertoriale dotyczące marki Sante, oferowanych przez firmę produktów oraz zalet żywności funkcjonalnej. Umieszczone będą m.in. w takich tytułach, jak Shape, Wysokie Obcasy, Twój Styl, Vita, Gala, Claudia, Glamour, Uroda, Zwierciadło, Elle oraz Viva!. W wybranych pismach kobiecych przeprowadzony zostanie dodatkowo sponsoring krzyżówek, zorganizowane zostaną także konkursy dla czytelniczek.

Kampania w prasie potrwa do końca września, a w internecie do końca października. Grupą docelową są kobiety w wieku 25-50 lat, mieszkające w średnich i dużych miastach.

Kreację oraz plan mediowy na zlecenie firmy Sante A. Kowalski Sp. j. przygotowała agencja MTR Media.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane