PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wystartowała kampania reklamowa firmy Sante

Autor: Marketing przy kawie 29 kwietnia 2009 11:44

To pierwsze, zakrojone na tak dużą skalę działania promocyjne, zainicjowane przez producenta żywności funkcjonalnej. Kampania będzie miała charakter edukacyjny, wizerunkowy oraz produktowy. W pierwszej kolejności obejmie internet oraz prasę. Przygotowywana jest także kampania telewizyjna.

- Sprzedaż Sante od kilku lat systematycznie rośnie. Specjalizujemy się w żywności funkcjonalnej, której zalety docenia coraz większe grono polskich klientów. Realizowana przez nas kampania reklamowa będzie miała w dużej mierze charakter edukacyjny. Chcemy jeszcze silniej zaakcentować zalety żywności funkcjonalnej, jej wpływ na zdrowie i ekspercką pozycję Sante na tym rynku - powiedziała Aleksandra Bielecka, Specjalista ds. Marketingu w firmie Sante.

Kampanię rozpoczynają działania internetowe. Emisja billboardów reklamowych uwzględnia takie portale, jak: kobieta.wp.pl, female.pl, nasza-klasa.pl, wizaz.pl, grono.net, palcelizac.pl, vitalia.pl oraz dieta.pl. Przewidywana jest także moderowana obecność na forach internetowych onet.pl, wp.pl, gazeta.pl, kobieta.pl i female.pl. Media plan przewiduje także sieciowe konkursy oraz mailing.

Kampania w prasie rozpocznie się w maju br. i obejmie głównie advertoriale dotyczące marki Sante, oferowanych przez firmę produktów oraz zalet żywności funkcjonalnej. Umieszczone będą m.in. w takich tytułach, jak Shape, Wysokie Obcasy, Twój Styl, Vita, Gala, Claudia, Glamour, Uroda, Zwierciadło, Elle oraz Viva!. W wybranych pismach kobiecych przeprowadzony zostanie dodatkowo sponsoring krzyżówek, zorganizowane zostaną także konkursy dla czytelniczek.

Kampania w prasie potrwa do końca września, a w internecie do końca października. Grupą docelową są kobiety w wieku 25-50 lat, mieszkające w średnich i dużych miastach.

Kreację oraz plan mediowy na zlecenie firmy Sante A. Kowalski Sp. j. przygotowała agencja MTR Media.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane