Wytrzymałe regały posłużą dłużej

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2010 12:24

Sklepowe regały muszą być wytrzymałe, a także umożliwiać zmiany przestrzeni handlowej.

Według architektów zajmujących się wyposażeniem sklepów planując przebudowę lub otwarcie nowego sklepu, warto zdecydować się na zakup regałów metalowych.

- Są one bardziej wytrzymałe niż najpopularniejsze w naszych sklepach regały z płyty. Po kilku latach eksploatacji półki nie wypaczą się, a produkty będą eksponowane na estetycznych regałach - przekonuje Karol Marecki, architekt.

Nowoczesne regały sklepowe dają też duże możliwości wykorzystania powierzchni. SA wyposażone w regulowane półki. Możliwe jest wygospodarowanie takiej przestrzeni, jaka jest wymagana przez eksponowany towar. Dodatkowo umożliwiają zagęszczenie najlepszej przestrzeni - na wyrskości oczu kupujących.

- Meble metalowe można zamówić w wielu kolorach. Najpopularniejsze są białe, ale ja namawiałbym to regałów grających np. z ścianami sklepu, czy z logo.
Pozwala to, w połączeniu z odpowiednim oświetleniem, na powstanie spójnej koncepcji wnętrza - przekonuje architekt.

Według specjalisty nie można całkowicie wyeliminować drewna ze sklepu.
Sprawdzi się ono chociażby przy ekspozycji pieczywa, czy też na stoisku monopolowym, tworząc wrażenie "zdrowej żywności" czy też luksusu.

Regały metalowe nie są tanie. Koszt wyposażenia kilkudziesięciometrowego sklepu w nowoczesne rozwiązania to ponad 20 tysięcy złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,30

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane