REKLAMA
REKLAMA

Za schab bez kości trzeba zapłacić w hurcie od 11 do 17,9 zł

Autor: Dlahandlu.pl 4 lutego 2010 09:26

Jak wynika z informacji przesyłanych redakcji przez rynki hurtowe ceny za kilogram schabu bez kości pod koniec stycznia wahały się w przedziale cenowym od 10 zł do blisko 18 zł za kg. W porównaniu z listopadem ceny lekko spadły.

REKLAMA
Najmniej trzeba było zapłacić za kilogram schabu bez kości na na rynku hurtowym Netbrokers w Krakowie - od 10,88 zł, najwięcej - 17,9 zł również na tym samym rynku.
Giełda Obroki Katowice oferowała kilogram schabu bez kości w cenie 14 zł. Na warszawskim rynku Agrtoechnika scha bez kości kosztował 15,6 zł za kg. Obecne ceny są niższe od tych z połowy listopada o ok. 2 zł na kilogramie schabu bez kości. Tylko te rynki prowadziły hurtową sprzedaż mięsa.Dla porównania, jak wynika z badania Koszyk cen, prowadzonego przez portal dlahandlu.pl, ceny schabu bez kości oscylowały w okolicach 18 zł. Najdroższy schab bez kości był oferowany w cenie 33,1 zł w internetowym sklepie frisco.pl. Najtańszy zaś w sieci Real w cenie 11,95 zł. W porównaniu z cenami z listopada średnia cena jest niższa o kilka złotych.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA