Żabka dementuje, że ma problem z pozyskiwaniem ajentów

Autor: dlahandlu.pl 31 sierpnia 2009 14:48

Na stronach dlahandlu.pl pod artykułami o sklepach Żabka pojawiły się ostatnio komentarze o powstaniu forum internetowego, skupiającego ajentów Żabki, niezadowolonych ze współpracy z siecią. Zapytaliśmy rzecznika prasowego, czy do centrali docierają podobne sygnały.

- Forum internetowe to powszechnie znana forma kontaktu osób zintegrowanych wokół różnorodnych tematów. W tzw. sieci jest wiele podobnych przykładów. Tematyka poruszana na forum jest dowolna i dotyczy wielu zagadnień oraz aspektów działalności sklepów. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że najskuteczniejsze są bezpośrednie kontakty z ajentami. Regularnie organizujemy tzw. spotkania makroregionalne, na których wymieniamy doświadczenia i dzielimy się wiedzą - napisał Jace Spychała, rzecznik sieci.

Jednocześnie firma zaprzecza, że ma problem z pozyskiwaniem kolejnych agentów. -  Sukcesywnie zwiększamy liczbę placówek handlowych i regularnie prowadzimy rekrutacje we wszystkich regionach Polski. Od ponad roku obserwujemy, iż liczba aplikacji kandydatów na ajentów wzrasta - powiedział Jacek Spychała.

Jacek Spychała dodał, że ajenci nie negocjują umów, gdyż wszystkie sklepy działają w oparciu o ten sam wzór umowy, co zapewnia przejrzystość współpracy. Ajenci sklepów są przedsiębiorcami, prowadzą własną działalność gospodarczą. Umożliwiamy ajentom otworzenie własnego biznesu, nie pobieramy opłaty licencyjnej i pokrywamy całość kosztów inwestycji.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • teodor 2012-02-23 15:38:04

  dna z co miał ci partner żabki powiedzieć że będziesz dokładał po roku do żaby? Przez 3 miesiące dostajesz 6000 zł bo żabka musi się rozruszać? No i żebyś nie rzucił tego interesu. Problemy będą po roku. Jak zaczniesz płacić VAT. Bo Wszyscy przez pierwszy rok to biznesmeni a po roku larum i coraz większe długi. Poczytaj forum ajentów.

 • dna 2010-01-13 18:35:48

  Czy to prawda,że co miesiąc wpływa na wasze konto 6000 zł,pensji z żabki??tak powiedziano mi na pierwszym spotkaniu.

 • ajent 2010-01-11 12:25:03

  Akcja protestacyjna ajentów sieci żabka -

  www.ajenci.fora.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,99

 • Śr

  1,48

 • Min

  0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane