Żabka informuje o pozyskiwaniu nowych ajentów

Autor: dlahandlu.pl 3 września 2009 09:26

Sieć handlowa Żabka powiększyła się przez ostatnie trzy miesiące o 65 nowych sklepów. W sumie w tym roku powstanie 200 nowych placówek w całej Polsce.

Spółka Żabka Polska zawiera z ajentami umowy agencyjne, które zakładają brak opłaty licencyjnej, przygotowany do otwarcia, zatowarowany sklep z logiem Żabki. Podnoszą się jednak coraz częściej głosy, że formuła ta nie zawsze odpowiada wymaganiom ajentów. Żabka dementuje jednak pogłoski o malejącej liczbie zainteresowanych uruchamianiem nowych sklepów. Pisaliśmy ostatnio m.in. o powstałym forum internetowym ajentów, które krytykuje zapisy umów ajencyjnych.

- Sukcesywnie rozwijamy sieć i szkolimy ajentów przygotowując ich do prowadzenia własnego biznesu. Przeanalizowaliśmy też liczbę aplikacji na ajentów za pierwsze półrocze i widzimy znaczący wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim - mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska S.A.
Żabki to sklepy zlokalizowane zazwyczaj w dużych miastach w dogodnych lokalizacjach. Wśród nowych placówek są kolejne sklepy, które powstały w Łodzi i Poznaniu. To właśnie w tych dwóch miastach znajduje najwięcej - około 100 sklepów Żabka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • zawzięta 2010-01-28 13:02:32

  tu nie ma co dementować fakt jest faktem,ludzi wam ubywa więcej niż przybywa.Jeszcze szkolicie nowy narybek żeby zrobić z tych ludzi niewolników i bankrutów,ale ta farsa już nie dlugo potrwa:)

 • maniek 2010-01-22 12:02:30

  Umowa agencyjna. To ściema. jest zapis w tej umowie, stwierdzający, że nie jest zamiarem tej umowy powoływanie umowy agencyjnej czy ajencyjnej. Jak ktoś nie przeczyta dokładnie umowy to wpadnie w kanał. Ta umowa to tak naprawdę poddanie się w niewole. Za 3zł/h

 • dodo 2010-01-21 13:19:21

  To nie umowa jest problemem. Problem leży po stronie Żabki, która nad interpretuje treść umowy w części dotyczącej naliczania prowizji. Dochodzi do swobodnej interpretacji tego punktu. Ajent nie otrzymuje odpowiedniej prowizji.

  Więcej na - www.ajenci.fora.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (11)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,46

 • Min

  2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane