Żabka nominowana do Lidera Informatyki

Autor: dlahandlu.pl 28 sierpnia 2009 10:17

Żabka Polska S.A. znalazła się w wąskim gronie nominowanych do tytułu Lidera Informatyki 2009. Konkurs od 13 lat organizuje prestiżowe czasopismo informatyczne - Computerworld, które co roku nagradza firmy wyróżniające się najlepszymi zastosowaniami biznesowymi rozwiązań IT.

- Nowoczesny i dostosowany do specyfiki firmy handlowej system IT, to jeden z kluczowych elementów decydujących o przewadze nad konkurencją. Z tego powodu w całej sieci sklepów Żabka intensywnie wdrażamy innowacje technologiczne, na najwyższym światowym poziomie. - mówi Maciej Kląskała, dyrektor departamentu informatyki Żabka Polska S.A.

Dzięki centralnemu zarządzaniu procesami IT w sieci Żabka możliwa jest efektywna implementacja najnowszych rozwiązań. W sklepach sieci Żabka uruchomiono m.in. platformę IT Zielone Okienko, umożliwiającą dokonywanie płatności za rachunki, doładowania telefonów komórkowych, płatności bezstykowe Paypass czy skorzystanie z usługi cashback - umożliwiającej podczas robienia zakupów wypłatę gotówki w sklepowej kasie. 

Tegoroczne jury konkursu doceniło firmy wykazujące się doskonałą organizacją, innowacyjnością, kreatywnością w budowaniu wartości biznesowych opartych o rozwiązania IT oraz spójnością w strategii IT z biznesem. Lider Informatyki przyznawany jest w czterech kategoriach: finanse i bankowość, przemysł, handel i usługi, małe średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • chrusk 2009-09-02 03:03:58  Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

 • ajent 2009-08-31 19:16:51

  www.ajenci.fora.pl lider informatyki w szpiegowaniu ajentów których natychmiastowo zwalnia za pisanie na forum szpieguje komputery i łapówkami zatyka buzie redaktorom,mecenasom itp.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,89

 • Śr

  2,64

 • Min

  2,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane