Żabka odcina się od nietypowych pomysłów na łapanie sklepowych złodziei

Autor: dlahandlu.pl 18 września 2009 09:04

Informacja o zmieszczeniu na serwisie YouTube filmu z kamer zamontowanych w sklepie Żabka, na których zarejestrowano twarze sklepowych złodziei spotkała się z reakcją ze strony sieci. - Film dotyczący kradzieży w sklepie sieci Żabka w Kamieniu Pomorskim został zamieszczony na portalu YouTube.pl bez wiedzy i zgody firmy Żabka Polska S.A. Z uwagi na możliwość naruszenia prawa o ochronie prywatności oraz prawa do wykorzystania wizerunku osób trzecich poprosiliśmy ajenta o usunięcie filmu. Nie stosujemy tego typu praktyk – skomentował całą sytuację rzecznik sieci Jacek Spychała.

Do kradzieży doszło 14 sierpnia br. Ekspedientka na zapleczu sklepu zostawiła utarg z poprzedniego dnia. Wkrótce miał się pojawić właściciel i zawieźć je do banku. Niestety wcześniej do Żabki weszli złodzieje. W kradzieży brało udział 5 osób. Jeden z mężczyzn zajął ekspedientkę pytaniami, drugi udał się na zaplecze, a pozostała trójka starała się zasłaniać kasjerce pole widzenia. Z zaplecza zginęło 10 tys. zł.
Właściciel zamieścił film z kradzieży wraz ze szczegółowym opisem zajścia i wyznaczeniem nagrody 2,5 tys. zł za rozpoznanie i wskazanie pobytu któregokolwiek ze złodziei.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • youtube 2009-09-18 17:23:31

    jaka ta żabka jest uczciwa.www.ajenci.fora.pl

  • edgarmoneta 2009-09-18 17:20:51

    Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane