REKLAMA
REKLAMA

Żabka odcina się od nietypowych pomysłów na łapanie sklepowych złodziei

Autor: dlahandlu.pl 18 września 2009 09:04

Informacja o zmieszczeniu na serwisie YouTube filmu z kamer zamontowanych w sklepie Żabka, na których zarejestrowano twarze sklepowych złodziei spotkała się z reakcją ze strony sieci. - Film dotyczący kradzieży w sklepie sieci Żabka w Kamieniu Pomorskim został zamieszczony na portalu YouTube.pl bez wiedzy i zgody firmy Żabka Polska S.A. Z uwagi na możliwość naruszenia prawa o ochronie prywatności oraz prawa do wykorzystania wizerunku osób trzecich poprosiliśmy ajenta o usunięcie filmu. Nie stosujemy tego typu praktyk – skomentował całą sytuację rzecznik sieci Jacek Spychała.

REKLAMA
Do kradzieży doszło 14 sierpnia br. Ekspedientka na zapleczu sklepu zostawiła utarg z poprzedniego dnia. Wkrótce miał się pojawić właściciel i zawieźć je do banku. Niestety wcześniej do Żabki weszli złodzieje. W kradzieży brało udział 5 osób. Jeden z mężczyzn zajął ekspedientkę pytaniami, drugi udał się na zaplecze, a pozostała trójka starała się zasłaniać kasjerce pole widzenia. Z zaplecza zginęło 10 tys. zł.
Właściciel zamieścił film z kradzieży wraz ze szczegółowym opisem zajścia i wyznaczeniem nagrody 2,5 tys. zł za rozpoznanie i wskazanie pobytu któregokolwiek ze złodziei.
  • youtube 2009-09-18 17:23:31

    jaka ta żabka jest uczciwa.www.ajenci.fora.pl

  • edgarmoneta 2009-09-18 17:20:51

    Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA