REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Żabka Polska szuka ajentów do prowadzenia Freshmarketów

Autor: Edyta Kochlewska, dla handlu.pl 24 marca 2009 12:59

Żabka Polska szuka ajentów do prowadzenia Freshmarketów

Żabka Polska prowadzi szkolenia dla osób, które zechcą prowadzić sklepy delikatesowe Freshmarekt. Firma będzie szukać tych osób przez ogłoszenia prasowe w lokalnej prasie.

REKLAMA

Ajenci prowadzący sklep będą odpowiadać za zarządzanie sklepem, sprzedaż towaru dostarcznego przez Żabka Polska i zatrudnienie personelu. W każdym sklepie Freshmarket ma pracować średnio ok. 25 osób. - W ciągu trzech dni przekazujemy przyszłym ajentom wiedzę z zakresu zarządzania sklepem w naszej placówce szkoleniowej w Poznaniu. Jest to nieobrandowany sklep, działający według standardu Freshmarket - mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska.

Pierwszy sklep nowej sieci delikatesów - Freshmarket zostanie otwarty w Lesznie 28 marca br. W tym roku ma zostać uruchomionych 15 nowych obiektów, a do końca 2010 r. kolejnych 50. Powierzchnia Freshmarktów będzie wynosić od 250 do 400 mkw.

FreshMarket to sklepy delikatesowe typu convenience. Będą one zlokalizowane w centrach miast oraz w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Oferta produktowa sieci obejmie do 7 tys. pozycji asortymentowych. Znajdzie się w niej dużo produktów świeżych, sałatek i dań gotowych. W sklepach powstanie również stoisko 'freshcoffee", gdzie serwowana będzie świeżo parzona kawa i przekąski.

Oprócz tego w placówkach Freshmarket będą funkcjonowały punkty 'freshclub", gdzie klienci sieci będą mogli opłacić rachunki, zagrać w lotto, doładować telefon oraz wypłacić gotówkę korzystając z usługi cashback.

- Rynek sprzedaży detalicznej w Polsce jest w fazie rozwoju i ciągłej ewolucji. Freshmarket to nie tylko nowa sieć sprzedaży, ale także nowy format na rynku. Liczymy, że Freshmarkety zdobędą uznanie klientów - powiedział Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska SA.

Żabka Polska ujawnia, że kolejne markety sieci powstaną w Łodzi, Bytomiu, Tomaszowie Mazowieckim, Raciborzu i Świdnicy.

 

 

 • zizi 2015-06-04 23:35:51

  Książka o losach ajentow sklepu - ja to tylko tu zostwię:

  wspieram to/projekt/4890/ciemna-strona-sieci-zabka

 • OSZUKANY 2013-10-05 22:28:34

  ŻABKA TO BANDA CWANIAKÓW KTÓRA DAJE UMOWY TAK UŁOŻONE PRZEZ ICH PRAWNIKÓW ŻE NAWET NIE ZAUWAŻYSZ JAK BĘDZIESZ NA WIDELCU. ICH MOTTO TO WYROLOWAĆ KAŻDEGO KTO MA Z NIMI DO CZYNIENIE Z ROSZYKIEM NA CZELE

 • ajent 2013-02-09 15:18:02

  Panie Roszyk powiedz pan jaka marżę sieć proponuje ajentom tych sklepów. Nie powiesz pan to ja wyjaśnię potencjalnym ajentom 5% !! Od obrotu sklepu tej sieci, który średnio generuje ok. 100 tyś. zł Fundujecie ludziom kłopoty finansowe. "W ciągu trzech dni przekazujemy przyszłym ajentom wiedzę" to jakiś k..wa żart? Wiedzę!! Pan sobie kpisz z ludzi! Ta sieć powinna być prześwietlona przez prokuratora. Pod kątem świadomego wprowadzania ludzi błąd i narażania na straty finansowe.

ZOBACZ WSZYSTKIE (16)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15778

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1209818

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA