Żabka Polska szuka ajentów do prowadzenia Freshmarketów

Autor: Edyta Kochlewska, dla handlu.pl 24 marca 2009 12:59

Żabka Polska szuka ajentów do prowadzenia Freshmarketów

Żabka Polska prowadzi szkolenia dla osób, które zechcą prowadzić sklepy delikatesowe Freshmarekt. Firma będzie szukać tych osób przez ogłoszenia prasowe w lokalnej prasie.

Ajenci prowadzący sklep będą odpowiadać za zarządzanie sklepem, sprzedaż towaru dostarcznego przez Żabka Polska i zatrudnienie personelu. W każdym sklepie Freshmarket ma pracować średnio ok. 25 osób. - W ciągu trzech dni przekazujemy przyszłym ajentom wiedzę z zakresu zarządzania sklepem w naszej placówce szkoleniowej w Poznaniu. Jest to nieobrandowany sklep, działający według standardu Freshmarket - mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska.

Pierwszy sklep nowej sieci delikatesów - Freshmarket zostanie otwarty w Lesznie 28 marca br. W tym roku ma zostać uruchomionych 15 nowych obiektów, a do końca 2010 r. kolejnych 50. Powierzchnia Freshmarktów będzie wynosić od 250 do 400 mkw.

FreshMarket to sklepy delikatesowe typu convenience. Będą one zlokalizowane w centrach miast oraz w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Oferta produktowa sieci obejmie do 7 tys. pozycji asortymentowych. Znajdzie się w niej dużo produktów świeżych, sałatek i dań gotowych. W sklepach powstanie również stoisko 'freshcoffee", gdzie serwowana będzie świeżo parzona kawa i przekąski.

Oprócz tego w placówkach Freshmarket będą funkcjonowały punkty 'freshclub", gdzie klienci sieci będą mogli opłacić rachunki, zagrać w lotto, doładować telefon oraz wypłacić gotówkę korzystając z usługi cashback.

- Rynek sprzedaży detalicznej w Polsce jest w fazie rozwoju i ciągłej ewolucji. Freshmarket to nie tylko nowa sieć sprzedaży, ale także nowy format na rynku. Liczymy, że Freshmarkety zdobędą uznanie klientów - powiedział Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska SA.

Żabka Polska ujawnia, że kolejne markety sieci powstaną w Łodzi, Bytomiu, Tomaszowie Mazowieckim, Raciborzu i Świdnicy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • były fraczyzobiorca 2018-03-28 18:30:52

  Na tą chwile zrezygnowało 48 000 franczyzobiorców w tym 45000 z długiem powyżej 10000 pln dla żabki każdy nowy franczyzobiorca dostaje nr sap wtedy dowiecie się ilu was przed wami było jeśli kończycie po 2 latach dojdzie wam jeszcze podatek za zwrot towaru około 20000 pln A FAKTYCZNE ZAROBKI KSZTAŁTUJĄ SIĘ MIEJ WIĘCEJ NA POZIOMIE 2000 - 3500 więc sami się zastanówcie czy warto

 • prawda o żabkach 2018-03-20 18:37:07

  Żabka to jeden z większych przekrętów....... Zresztą to nie ma już "żabki", bo od 3 stycznie całą spółkę przejął Fundusz. Ajenci powinni zwrócić uwagę na to jakie faktury dostają "brak nip i regon", czyli to nie faktura tylko zwykły papier. Dzięki temu każdy ajent ma sprzedaż bez zakupu towaru czyli super dochód i super dochodowy. Oczywiście partnerzy i menedżerowie nie mają pojęcia o co chodzi.......A jeżeli chodzi o niedziele to "żabka" przygotowała się już dużo wcześniej. Każdemu ajentowi podnieśli target na tyle że żaden sklep nie jest w stanie tego wyrobić nawet przy otwartych niedzielach (łatwo porównać z miesiącami gdzie niedziele były otwarte). Każdy ma prawo odwołać się od targetu ale już odgórnie partnerzy mają wytyczne że ci którzy nie otwierają sklepów w niedziele, nie będą mieli uwzględnianych odwołań..... Nowe przepisy tak namieszały że ajenci nie mają już szans dobrze zarabiać, po mału wszyscy się wykruszają..... sami to zobaczycie po zamykanych sklepach jak przyjdzie ajentom vat płacić za pierwszy kwartał..... Zanim zdecydujecie się na żabkę to sprawdzicie czemu ajent zrezygnował ;)

 • byla ajentka 2018-02-25 18:16:07

  Aga żabka i fresh to jedno nie laduj się w problemy . Prawie każdy wychodzi z długami

ZOBACZ WSZYSTKIE (24)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  11,94

 • Min

  9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane