Żabka Polska szuka ajentów do prowadzenia Freshmarketów

Autor: Edyta Kochlewska, dla handlu.pl 24 marca 2009 12:59

Żabka Polska szuka ajentów do prowadzenia Freshmarketów

Żabka Polska prowadzi szkolenia dla osób, które zechcą prowadzić sklepy delikatesowe Freshmarekt. Firma będzie szukać tych osób przez ogłoszenia prasowe w lokalnej prasie.

Ajenci prowadzący sklep będą odpowiadać za zarządzanie sklepem, sprzedaż towaru dostarcznego przez Żabka Polska i zatrudnienie personelu. W każdym sklepie Freshmarket ma pracować średnio ok. 25 osób. - W ciągu trzech dni przekazujemy przyszłym ajentom wiedzę z zakresu zarządzania sklepem w naszej placówce szkoleniowej w Poznaniu. Jest to nieobrandowany sklep, działający według standardu Freshmarket - mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska.

Pierwszy sklep nowej sieci delikatesów - Freshmarket zostanie otwarty w Lesznie 28 marca br. W tym roku ma zostać uruchomionych 15 nowych obiektów, a do końca 2010 r. kolejnych 50. Powierzchnia Freshmarktów będzie wynosić od 250 do 400 mkw.

FreshMarket to sklepy delikatesowe typu convenience. Będą one zlokalizowane w centrach miast oraz w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Oferta produktowa sieci obejmie do 7 tys. pozycji asortymentowych. Znajdzie się w niej dużo produktów świeżych, sałatek i dań gotowych. W sklepach powstanie również stoisko 'freshcoffee", gdzie serwowana będzie świeżo parzona kawa i przekąski.

Oprócz tego w placówkach Freshmarket będą funkcjonowały punkty 'freshclub", gdzie klienci sieci będą mogli opłacić rachunki, zagrać w lotto, doładować telefon oraz wypłacić gotówkę korzystając z usługi cashback.

- Rynek sprzedaży detalicznej w Polsce jest w fazie rozwoju i ciągłej ewolucji. Freshmarket to nie tylko nowa sieć sprzedaży, ale także nowy format na rynku. Liczymy, że Freshmarkety zdobędą uznanie klientów - powiedział Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska SA.

Żabka Polska ujawnia, że kolejne markety sieci powstaną w Łodzi, Bytomiu, Tomaszowie Mazowieckim, Raciborzu i Świdnicy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • incognito 2017-05-12 10:50:37

  banda zlodziei , pedalów i oszustów.... tylko po co zostawac ajentem skoro wiadomo ze to oszusci...

 • annass 2016-12-11 03:27:28

  witam,

  zdaje sie że było coś na ten temat na www. Jest tam forum franczyza

 • zizi 2015-06-04 23:35:51

  Książka o losach ajentow sklepu - ja to tylko tu zostwię:

  wspieram to/projekt/4890/ciemna-strona-sieci-zabka

ZOBACZ WSZYSTKIE (18)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10870

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane