Zabójstwo ekspedientki w Sosnowcu

Autor: Dziennik Zachodni 12 stycznia 2010 11:11

Kazimiera N., właścicielka sklepu przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego w Sosnowcu na trzy kwadranse przed zamknięciem sklepu została ugodzona nożem w plecy, co nie pozostawia wątpliwości, że została zaatakowana znienacka. Sprawca ją zaskoczył, nie dał szansy na obronę ani tym bardziej na wydanie gotówki, jeśli taka była w kasie - podaje Dziennik Zachodni.

Trwają wywiady środowiskowe i działania operacyjne mające ustalić sprawcę mordu. Choć sprawdzono już dziesiątki adresów, przeprowadzono rozmowy z setkami osób, które mieszkają lub pracują w sąsiedztwie policja zwraca się z apelem do osób, które być może przypadkiem przechodziły obok sklepu na Hubala-Dobrzańskiego w piątek między 15 a 16 i coś wiedzą na temat tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Do podobnego zdarzenia, w którym zginęła właścicielka sklepu doszło 17 marca 2008 przy ul. Maliny. Pijany 31-latek wszedł do spożywczaka i zamknął drzwi od wewnątrz. Zażądał pieniędzy. Między nim a właścicielką doszło do szamotaniny. Zgromadzeni na zewnątrz ludzie wezwali policję. Świadkowie widzieli, że napastnik uderzał kobietę rozbitą butelką. Po pewnym czasie mężczyzna otworzył drzwi i wówczas został zatrzymany. Próby reanimacji ekspedientki nie przyniosły rezultatu. Jej obrażenia były na tyle poważne, że zmarła. Mordercą okazał się Paweł F., który mieszkał z matką niedaleko sklepu w którym dokonał zbrodni. Często robił w nim drobne zakupy. Był już wcześniej notowany przez policję za zniszczenie mienia. Kobieta miała 39 lat. Zostawiła męża i 16-letniego syna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane