Zakopane: Poszukiwani najemcy do centrum Szymonek

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 8 kwietnia 2009 10:12

W październiku w Zakopanem ma zostać otwarte Centrum Handlowe Szymonek. Zakopiańskiej spółdzielni częściowo udało się już do niej znaleźć najemców.

Nowy obiekt składać się będzie z parteru i trzech pięter. Na dole znajdzie się sklep Społem (ponad 1400 m kw.), piekarnia i butiki. Na wyższych piętrach oprócz powierzchni przeznaczonej na wynajem znajdą się również pomieszczenia biurowe i socjalne dla pracowników spółdzielni.


Niedawno zakończył się przetarg ofertowy na wynajęcie powierzchni handlowej, usługowej i gastronomicznej. - Udało nam się wyłonić najemców do punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterze. Znajdą się tam między innymi salon telefonii komórkowej, sklep z zabawkami, dorabianie kluczy - informuje Wojciech Gach, prezes PSS Społem Zakopane.

Przeczytaj także:

Spółdzielnia cały czas szuka zainteresowanych najmem powierzchni na pierwszym i drugim piętrze. - Do dyspozycji mamy po 305 mkw. powierzchni handlowej na każdym z pięter. Ze strony naszych potencjalnych partnerów pojawiły się sygnały zapotrzebowania na mniejsze lokale, więc rozważamy podzielenie tej przestrzeni na mniejsze części - wyjaśnia prezes.


Zgodnie z planami otwarcie nowej galerii zostało przewidziane na październik. - Wszystko wskazuje na to, że obiekt zacznie działać w tym terminie. Ewentualnie możliwe są przesunięcia rzędu dwóch tygodni w jedną albo drugą stronę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane