Zamieszanie z banderolami spowodowało wstrzymanie nowej oferty dla sklepów Trafica

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2009 10:54

Trafika - Polski Kiosk, ogólnopolska sieć sklepów branży tytoniowej i używek, zamierzała rozszerzyć program partnerski, by pozyskać więcej sklepów do współpracy. Okazało się jednak, że nowe banderole, z nowymi znakami akcyzy, powodują, że na rynku pojawiły się ogromne ilości papierosów z przemytu i handel tym towarem stał sie mniej opłacalny.

Nowy program handlowy zakładał, że do sieci przyłączą się małe sklepy, zwłaszcza wiejskie, które nie mogły pozwoli sobie na współpracę franchasingową, ze względu na małe środki finansowe. Partner handlowy inaczej niż franchasingowiec, w swoim sklepie miał możliwość zamawiać towary pochodzące spoza Tabak Group i nie musał mieć wystroju specyficznego dla sieci. Okazało się jednak, że program może najwcześniej ruszyć w 2010 roku. 

Dzieje się tak ze względu na kolejną planowaną na luty zmianą banderol i spodziewanymi przez firmę problemami z zamawianiem nowych partii papierosów, ich sprzedażą w wyźszej cenie i spadkiem opłacalności tej kategorii towarów. 

Obecnie TABAK GRUPA posiada 60 sklepów TRAFIKA zajmujących się handlem wyrobami tytoniowymi, cygarami, kawą oraz innymi używkami. Są to sklepy wyspecjalizowane, które wytworzyły własnych klientów, mogących w nich nabyć wszystko do palenia. Posiadamy także 10 oddziałów dyskontowych , które między innymi pozwalają systematycznie zaopatrywać sklepy TRAFIKA, a także miejscowe sklepy w wyroby tytoniowe i inne używki.
Firma chce mieć 100 sklepów i 15 oddziałów dyskontowych zaopatrujących owe sklepy. Równie ważnym celem jest stworzenie prężnego i sprawnie działającego sklepu internetowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane