Zapisy na wigilijną garmażerkę coraz popularniejsze

Autor: Marcin Złoch, dlahandlu.pl 16 grudnia 2009 09:16

Zapisy na wigilijną garmażerkę coraz popularniejsze

Święta to okazja do sprzedaży dań gotowych w sklepach. Aby były świeże nie można przygotowywać ich z dużym wyprzedzeniem. To wymusza otwarcie sklepu, choć w skróconych godzinach. - Prowadziłem "zapisy" na gotowe dania świąteczne - ryby w galarecie, pierogi, ciasta. Klienci będą odbierali zakupy w Wigilię rano - zaznacza właściciel.

Zestawy gotowych świątecznych dań przygotwouje też sieć Społem w Białymstoku. Są to tradycyjne dania wigilijne, jednak coraz więcej klientów jest nią zainteresowanych.

Przykładowo w skład zestawu wigilijnego dla czterech osób przygotowywanego przez Centrum "Astoria", należące do Społem wchodzą: karp w galarecie, szczupak faszerowany, barszcz czerwony, paszteciki, ryba po grecku, śledź w oleju, śledź po tatarsku, sałatka krabowa i kutia.
Zamówienia klienci odebierają w sklepach w dniach 23 i 24 grudnia br. 

Widząc coraz większe zabieganie klientów coraz więcej małych sklepów decyduje się na świadczenie takiej usługi. Oczywiście dania zamawiane są w firmach cateringowych, a dla sklepu zostaje marża i sympatia klienta. 

- Zamiast do 19 będę w Wigilię w sklepie do 12-13. Nigdy nie jest tak, że wszyscy kupią wszystko na święta. Zawsze się o czymś zapomni. I właśnie na takich klientów liczę, oczywiście oprócz tych, którzy zgłoszą się odebrać zamówione wcześniej towary - informuje właściciel sklepu z Milanówka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,94

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane