Zima opóźnia otwarcie nowego sklepu Livio

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 22 lutego 2010 08:46

Przed Wielkanocą nie uda się uruchomić kolejnego sklepu marki Livio. Placówka w Ostrówku ruszy na przełomie kwietnia i maja. Aktualnie trwają prace budowlane na parkingu. - Zima dała się nam we znaki. Teren jest ośnieżony i oblodzony, choć bardzo na to liczyliśmy, prac nie uda się zakończyć świętami - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Iwona Włoga, nadzorująca inwestycję.

Sieci nie udało się również zrealizować ubiegłorocznego planu, zakładającego otwarcie trzech lub czterech nowych sklepów. Ruszył tylko jeden - w Rzekuniu koło Ostrołęki (działa od grudnia 2009).  Jak informowaliśmy wcześniej, siedlecka firma dystrybucyjna BDF uruchomiła sieć supermarketów pod nazwą Livio na początku 2008 roku. Część sklepów powstała w obiektach po placówkach dyskontów Globi, które należały do sieci Carrefour, a które w 2007 r. odkupiła spółka Emperia Holding, odsprzedając jednocześnie kilka z nich firmie BDF. 

W 2009 spółka uruchomiła rozlewnię wody w Sebinie. Wody mineralne pod mark Livio i Grenada (w wersji gazowanej i niegazowanej, w opakowaniach 1,5 i 5 l) są dystrybuowane głównie w sieci sklepów Livio.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane