Złodzieje sklepu poszukiwani przez YouTube, dzięki nagraniu z kamery przemysłowej

Autor: gazeta.pl 16 września 2009 15:25

Właściciel sklepu Żabka z Kamienia Pomorskiego umieścił na YouTube film z kamery przemysłowej, na którym widać twarze przestępców - podaje gazeta.pl za serwisem gs24.pl.

Do kradzieży doszło 14 sierpnia br. Ekspedientka na zapleczu sklepu zostawiła utarg z poprzedniego dnia. Wkrótce miał się pojawić właściciel i zawieźć je do banku. Niestety wcześniej do Żabki weszli złodzieje. W kradzieży brało udział 5 osób. Jeden z mężczyzn zajął ekspedientkę pytaniami, drugi udał się na zaplecze, a pozostała trójka starała się zasłaniać kasjerce pole widzenia. Z zaplecza zginęło 10 tys. zł.

Właściciel zamieścił film z kradzieży wraz ze szczegółowym opisem zajścia i wyznaczeniem nagrody 2,5 tys. zł za rozpoznanie i wskazanie pobytu któregokolwiek ze złodziei.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ajentos 2009-09-18 17:21:57

  www.ajenci.fora.pl

 • plawej 2009-09-17 02:29:59  Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,10

 • Śr

  5,78

 • Min

  3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane